Zamknij

osoba sprzątająca

Nr oferty: StPr/18/2957Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 81-056 Gdynia 16, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Zatrudnię osobę do utrzymywania czystości na klatkach schodowych z prawem jazdy. Samochód mile widziany. Zwrot za dojazdy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • akwizycja
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: igma beata adamska
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: krokowska 16, 81-056 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Beata Adamska
      Numer telefonu: 516093806, 791008475
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Prace montażowe, prace na stolarni.
      StPr/18/3223
      data rozpoczęcia pracy od 16.11.2018
      wynagrodzenie od od 17,84 PLN

      Wykonywanie prac pomocniczych
      StPr/18/3224
      wynagrodzenie od od 24 PLN

      Zgodnie ze stanowiskiem. Praca na terenie Stoczni Gdynia.
      StPr/18/3225
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      prace remontowo naprawcze
      StPr/18/3226
      wynagrodzenie od od 25,47 PLN

      prace porządkowe na terenie hotelu, prace pomocnicze w dziale housekeepingu i dziale technicznym
      StPr/18/3227
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      ODBIERANIE POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH PODCZAS REKLAM, WYKONYWANIE POŁĄCZEŃ WYCHODZĄCYCH, KORZYSTANIE Z WŁASNEJ FIRMOWEJ BAZY KLIENTÓW, SKŁADANIE ZAMÓWIENIA
      49/11/2018

      prace biurowe, wysyłanie poczty, katalogowanie pism, organizacja transportu
      StPr/18/3216
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      Prace manualne i obsługa maszyn do produkcji kosmetyków. Dbałość o jakość wykonywanej pracy, staranne przestrzeganie zasad bhp, pomoc przy przyjmowaniu dostaw.
      StPr/18/3209
      wynagrodzenie od od 3 345 PLN

      Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi. Kierowanie grupą pracowników.
      StPr/18/3210
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

      Pozyskiwanie nowych klientów, praca z istniejacą bazą klientów na wyznaczonym terenie. Współpraca z kontrahentami i dostawcami z Rosji i Ukrainy.
      StPr/18/3211
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN