Zamknij
REKLAMA

Wybory do Sejmiku Województwa Pomorskiego

23:06, 29.09.2018 | C.M
REKLAMA
fot. Wikipedia

Sejmik Województwa Pomorskiego Okręg nr 2, 8 mandatów, 10 komitetów które zarejestrowały listy, 90 kandydatów ze wszystkich list. 

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:

1 SOCHACKI Jacek lat 46 Gdynia

2 BOCIAN Janusz Marek lat 40 Gdańsk

3 DANILEWICZ Ewa Magdalena lat 29 Gdynia

4 WŁODARCZYK Ewa Karolina lat 44 Gdańsk

5 MILCZAREK Anna lat 40 Gdynia

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 KUPCEWICZ Janusz Bogdan lat 62 Gdynia

2 BUJANOWICZ Stanisława Helena kat 69 Luzino

3 TKACZYK Jerzy Andrzej lat 64 Starzyno

4 SZATKOWSKI Radosław Jan lat 48 Reda

5 GNIAZDOWSKA Elżbieta lat 64 Karwieńskie Błoto Drugie

6 WETOSZKA Krzysztof Stanisław lat 61 Gdynia

7 MIKOŁAJCZYK Anna lat 62 Gdynia

8 LEWICKI Jerzy Wojciech lat 64 Sopot

9 GÓRSKA Renata Zofia lat 53 Szemud

10 MASŁOWSKI Dorian Piotr lat 37 Gdynia

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1 WÓJCIK Małgorzata Joanna lat 59 Gdynia

2 LIS Adam Jan lat 19 Gdynia

3 KRYSIAK Joanna lat 44 Sopot

4 WRÓBLEWSKI Tadeusz lat 50 Gdynia

5 ROSOWSKA Krystyna lat 58 Gdynia

6 PASZKIEWICZ Piotr lat 53 Gdańsk

7 JASIŃSKA Anna lat 67 Gdańsk

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 BYCZKOWSKI Wiesław Zbigniew lat 62 Gdynia

2 FILAR Paweł Jerzy lat 43 Gdynia

3 STRUK Andrzej Franciszek lat 50 Jastarnia

4 SZCZYGIEŁ Karolina Justyna lat 36 Łęczyce

5 BARTNICKI Andrzej lat 69 Gdynia

6 GIERAK-PILARCZYK Barbara Anna lat 75 Sopot

7 BORUSEWICZ Kinga Rozalia lat 34 Gdańsk

8 KRUSZYŃSKA Ewa Zofia lat 69 Sopot

9 MARCHWICKA Barbara Kinga lat 34 Gdynia

10 WITTBRODT Piotr Witold lat55 Gdynia

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 SENYSZYN Joanna lat 69 Gdynia

2 TAUBE Stanisław Kazimierz lat 53 Gdynia

3 PRONOBIS Urszula Elżbieta lat 65 Gdynia

4 TOEPLITZ Artur Karol lat 57 Gdynia

5 CIESIELSKA Marzena Irena lat 56 Dobrzewino

6 JARONI Zdzisław Andrzej lat 67 Puck

7 KOSIŃSKA Katarzyna Anna lat 25 Rumia

8 MENCEL Mateusz Marek lat 20 Wejherowo

9 BOCHENTIN Katarzyna Krystyna lat 53 Gnieżdżewo

10 RÓŻAŃSKI Andrzej Wawrzyniec lat 59 Gdynia

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1 ADAMSKI Krzysztof Jakub lat 30 Gdynia

2 HASKA Karolina lat 37 Wejherowo

3 CISZEK Piotr Dawid lat 35 Gdynia

4 STARY Monika Agnieszka lat 28 Gdynia

5 KŁOS Wojciech Jakub lat 29 Gdańsk

6 GAJEWSKA Beata Krystyna lat 58 Gdynia

7 JASIŃSKI Radosław Piotr lat 36 Sopot

8 GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna Małgorzata lat 59 Gdynia

9 WŁADZIŃSKI Adam Juliusz lat 27 Gdynia

10 GRUBBA Jagoda Magda lat 29 Sopot

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1 KOZIEŁ Andrzej Mirosław lat 66 Gdynia

2 URBANIAK Michał Piotr lat 27 Mosty

3 KŁECZEK Izabela Marta lat 35 Rumia

4 TRUSZKOWSKI Michał Maciej lat 41 Gdynia

5 PIEPIÓRKA Paweł Roman lat 28 Gdynia

6 GALIŃSKI Krzysztof Ryszard lat 34 Gdynia

7 SELONKA Kamila Magda lat 24 Skarszewy

8 TRELA Zuzanna Dominika lat 25 Gdynia

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1 BŁASZCZYK Anna lat 45 Gdynia

2 TRZCIŃSKI Jan lat 50 Wejherowo

3 OLBERT Joanna Maria lat 49 Rumia

4 REGLIŃSKI Kamil lat 24 Rybno

5 KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna Elżbieta lat 32 Pogórze

6 PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav lat 51 Wejherowo

7 JANICKA Małgorzata Teresa lat 60 Gdynia

8 BARWIŃSKI Przemysław lat 36 Rumia

9 MIAZGA Maciej Stefan lat 48 Gdynia

10 MAJCHEREK Jacek 37 Bolszewo

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1 KAMIEŃ Marcin Grzegorz lat 35 Wejherowo

2 MERING Tomasz Stefan lat 41 Wejherowo

3 KIELIŃSKI Paweł lat 29 Koleczkowo

4 POZNAŃ Ryszard Wiktor lat 34 Luzino

5 EHRLICH Karolina Hanna lat 19 Wejherowo

6 MUDLAFF Krzysztof Jerzy lat 27 Wierzchucino

7 RATKOWSKA Karolina Elżbieta lat 28 Rumia

8 KAMIEŃ Magdalena Maria lat 33 Wierzchucino

9 ORLIKOWSKA Katarzyna lat 33 Reda

10 DZIAMBOR Artur Erwin lat 36 Gdynia

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 DAMBEK Roman Witold lat 69 Gdynia

2 JANKOWSKA Aleksandra Helena lat 43 Sopot

3 ZAGROBELNA Adriana Katarzyna lat 37 Pogórze

4 KLAWITER Kazimierz lat 63 Rumia

5 DENIS Andrzej Radosław lat 54 Gdynia

6 WITKA-JEŻEWSKA Edyta lat 49 Reda

7 OBAJTEK Bartłomiej lat 40 Kopalino

8 MALOTTKI Alicja Ewa lat 55 Puck

9 BARAN Grzegorz Michał lat 35 Gdynia

10 KOZICKI Aleksander lat 47 Gdynia

 

[ZT]2099[/ZT]

[ZT]2083[/ZT]

 

(C.M)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
REKLAMA
© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone