Zamknij
REKLAMA

Kandydaci do Rady Miasta Gdyni

13:40, 28.09.2018 | C.M
REKLAMA
fot. Czesław Mikołajew

Gdynia liczy 226 241 mieszkańców, z czego 187 465 osób uprawnionych do glosowania w 118 obwodach. W wyborach do Rady Miasta kandyduje 202 osób na 29 mandatów. Zarejestrowani kandydaci na prezydenta:  HORAŁA Marcin, KOWALCZUK Łukasz, STRZELCZYK Marcin, SZCZUREK Wojciech, ZMUDA-TRZEBIATOWSKI Zygmunt.

   
Kandydaci na radnych Samorządności Wojciecha Szczurka - 38 kandydatów:



Okręg nr 1 (Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze): 1. Marek Łucyk, 2. Jarosław Kłodziński, 3. Elżbieta Sierżęga, 4. Anna Czeran, 5. Danuta Krygier, 6. Magdalena Warmowska, 7. Łukasz Wyszyński, 8. Marika Domozych.

Okręg nr 2 (Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia): 1. Bartosz Bartoszewicz, 2. Marcin Wołek, 3. Ewa Krym, 4. Tomasz Bobryk, 5. Barbara Wyka, 6. Janina Wasylka, 7. Grzegorz Taraszkiewicz.

Okręg nr 3 (Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino-Leśniczówka, Witomina-Radiostacja, Chwarzno-Wiczlino): 1. Marek Stępa, 2. Paweł Brutel, 3. Danuta Styk, 4. Zenon Roda, 5. Paweł Musiał, 6. Anna Myszka, 7. Ewa Dygaszewicz, 8. Jakub Ubych.

Okręg nr 4 (Śródmieście, Kamienna Góra, Redłowo, Orłowo): 1. Joanna Zielińska, 2. Maja Wagner, 3. Andrzej Bień, 4. Elżbieta Raczyńska, 5. Antoni Brzeski, 6. Elżbieta Szwedko, 7. Jakub Furkal.

Okręg nr 5 (Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa): 1. Michał Guć, 2. Beata Szadziul. 3. Stanisław Borski, 4. Sebastian Jędrzejewski, 5. Adam Skurat, 6. Dorota Twarowska, 7. Anna Szpajer, 8. Lechosław Dzierżak.


Kandydaci PiS do Rady Miasta Gdyni - 38 kandydatów:


Okręg nr 1: 1. Danuta Białooka-Kostenecka, 2. Mariusz Przybyszewski, 3. Sebastian Andruszyński, 4. Stanisław Przysucha, 5. Sylwia Mioduszewska, 6. M. Ochman, 7. Jarosław Krężel, 8. Michał Schroder

Okręg nr 2: 1. Marcin Bełbot, 2. Piotr Spychalski, 3. Kordian Kulaszewicz, 4. Grażyna Malarewicz, 5. Małgorzata Ploc, 6. Krystyna Kaczmarzyk, 7. Marcin Zmuda-Trzebiatowski

Okręg nr 3: 1. Paweł Stolarczyk, 2. Mariusz Hybiak, 3. Julita Krause, 4. Irena Siewert, 5. Wiesław Cichoracki, 6. Elżbieta Nowotna, 7. Mieczysław Robakowski, 8. Artur Beń

Okręg nr 4: 1. Dorota Płotka, 2. Maciej Grajewski, 3. Romana Wasilewska, 4. Tadeusz Arkuszewski, 5. Wiesław Wodyk, 6. Elżbieta Gończ, 7. Jacek Markowski.

Okręg nr 5: 1. Marek Dudziński, 2. Tomasz Kręcicki, 3. Marek Ziemian, 4. Janusz Długoński, 5. Tomasz Pawłowski, 6. Genowefa Skiba, 7. Krystyna Warczak, 8. Halina Szumańska.

Kandydaci na radnych Koalicji Obywatelskiej - 38 kandydatów:



Okręg nr 1: Krzysztof Chachulski, 2. Mirosława Król, 3. Damian Chmielewski, 4. Anna Kubiszyn, 5. Tadeusz Popko, 6. Bartkiewicz-Plaga Ewa, 7. Aneta Makowska-Bąbel, 8. Sebastian Krzewicki.

Okręg nr 2: 1. Mariola Śrubarczyk-Cichowska, 2. Marcin Miłek, 3. Grzegorz Dowgan, 4. Małgorzata Frelich, 5. Magdalena Jaroch-Lidzbarska, 6. Marcin Marczak, 7. Anna Zielińska.

Okręg nr 3: 1. Bogdan Krzyżankowski, 2. Stefan Benkowski, 3. Jolanta Arciszewska, 4. Zbigniew Byczyński, 5. Katarzyna Wróblewska, 6. Katarzyna Serement, 7. Zofia Gregor, 8. Sebastian Bednarski.

Okręg nr 4: 1. Tadeusz Szemiot, 2. Andrzej Filipowicz, 3. Beatrice Betlejewska, 4. Beata Szczepkowska, 5. Piotr Czapliński, 6. Krystyna Delmaczyńska, 7. Cezary Głowacki.

Okręg nr 5: Ireneusz Bekisz, 2. Irena Piotrowska, 3. Bogdan Grzybowski, 4. Gabriela Czapiewska, 5. Teresa Karbowska, 6. Beata Pająk, 7. Stanisław Wasilewski, 8. Ewa Torończak.


Kandydaci SLD do Rady Miasta Gdyni - 29 kandydatów:


Okręg nr 1: Michał Gajowy, 2. Dorota Ulicyn, 3. Michał Łukasik, 4. Magdalena Kosińska-Szulc, 5. Gerard Medyka

Okręg nr 2: 1. Krzysztof Burghart.

Okręg nr 3: 1. Aleksandra Prochna, 2. Janusz Walczak, 3. Edyta Sikora, 4. Bogdan Glaeser, 5. Jolanta Skowrońska, 6. Wojciech Szymanek.

Okręg nr 4: 1. Marcin Strzelczyk, 2. Kamila Riegel, 3. Bronisław Waśniewaki-Ciechorski, 4. Joanna Pasieka, 5. Bogdan Walczyński, 6. Milena Czarnota, 7. Grzegorz Baczul.

Okręg nr 5: 1. Iwona Sitkiewicz-Icha, 2. Borys Czyżewski, 3. Szymon Kalisz, 4. Angelika Toeplitz, 5. Michał Winnicki.


Kandydaci Wspólna Gdynia - 35 kandydatów:


Okręg nr 1: Aneta Kłos, 2. Ireneusz Trojanowicz, 3. Adam Osiński, 4. Wiktoria Janas, 5. Jacek Grzybek, 6. Oriana Damaszke, 7. Dariusz Sawicki.

Okręg nr 2: Katarzyna Data-Złoch, 2. Bartłomiej Jarzembiński, 3. Katarzyna Protasiuk, 4. Michał Skurzyński, 5. Daria Laskowska, 6. Aldona Malinowska, 7. Jakub Osiński.

Okręg nr 3: 1. Patryk Lenczewski, 2. Artur Badeński, 3. Małgorzata Balsewicz, 4. Przemysław Błędowski, 5. Dagmara Rejkowska, 6. Jacek Szoka, 7. Magdalena Górniak

Okręg nr 4: 1. Przemysław Barszczewski, 2. Małgorzata Żurawska, 3. Piotr Krawczyk, 4. Jędrzej Szerle, 5. Joanna Walder, 6. Daria Golińska, 7. Marek Gil.

Okręg nr 5: 1. Szymon Jaros, 2. Artur Kamiński, 3. Ewa Bajraszewska-Bartz, 4. Izabela Kuźmicz, 5. Jan Frąckowiak, 6. Alicja Jarzembińska, 7. Jarosław Czarny.


Kandydaci Marzę o Gdyni - 24 kandydatów:

Okręg nr.2: 1. Michał Kowalewski, 2. Magdalena Drywa, 3.  Paweł Papis, 4. Alicja Wojciechowska, 5. Jacek Szczykutowski, 6. Maria Sitnicka.

Okręg nr.3: 1. Lukasz Kowalczuk, 2. Magdalena Biodrowicz, 3. Marek Jagła, 4. Mirosława Lipert,  5. Jerzy Wólcicki, 6. Beata Jędrzejewska.

Okręg nr 4: 1. Jakub Żynis, 2. Malwina Jakóbczyk, 3. Michał Jędrzejewski, 4. Anna Niedźwiecka, 5. Stanisław Kowalewski, 6. Krystyna Tyszkiewicz.

Okręg nr.5: 1. Sławomir Januszewski, 2. Jarosław Zyguła, 3. Danuta Fajkowska, 4. Krystyna Kowalewska, 5. Marek Stenzel, 6. Bożena Szczykutowska 
 

[ZT]2100[/ZT]

[ZT]2099[/ZT]

 

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
REKLAMA
© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone