Zamknij
REKLAMA

Rodzinny Przewodnik po Gdyni

10:55, 14.06.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
fot. Czesław Mikolajew

Jaki jest najlepszy sposób na budowanie rodzinnych więzi? To oczywiste - czas spędzony razem! Czas wartościowy, pełen beztroski, uśmiechów i miłości. Nowe pomysły na sposoby spędzania wolnego czasu w Gdyni i podpowiedzi dotyczące nieznanych dotąd miejsc znajdą Państwo w gdyńskim rodzinnym przewodniku.

 

Zapewniają o tym pomysłodawczyni przewodnika Beata Szadziul pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. rodziny oraz jego autorka Danuta Ślipy, które włożyły mnóstwo pracy w to, by ta publikacja zachwyciła nie tylko turystów, ale mile zaskoczyła samych mieszkańców Gdyni. Barwna, pachnąca morzem premiera odbędzie się już 16 czerwca 2018 roku w Miejskiej Informacji Turystycznej przy ulicy 10 lutego 24. Koniecznie zapisz tę datę w kalendarzu i wpadnij po garść nadmorskiego piasku i inspiracji.

 

W programie:
- prezentacja fragmentów przewodnika przez autorkę Danutę Ślipy

- warsztaty scrapbookingowe.

 

Zapraszamy 16 czerwca (sobota) o godz. 11:00 do Miejskiej Informacji Turystycznej ul. 10 Lutego 24

 

Autorką przewodnika jest Danuta Ślipy, która prowadzi blog frajdanadmorzem.pl, przewodniczka turystyczna po Gdyni, Gdańsku i Sopocie, mama trzech córek, mieszkanka Gdyni, fanka komunikacji miejskiej i wycieczek do muzeów, organizatorka spotkań rodzinnych, zabaw dla dzieci i innych tego typu wydarzeń.


Autorką projektu i ilustracji jest Weronika Hrynkiewicz


Każde dziecko otrzyma egzemplarz przewodnika.

 

Szczegółowe informacje: gdyniarodzinna.pl

 

Do zobaczenia!

[ALERT]1528966502049[/ALERT]

 

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone