Zamknij
REKLAMA

Zaręczyny pod znakiem czerni. Jak poprosić o rękę w sposób, którego ONA nie zapomni?

11:20, 03.08.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Każdy ma swój ulubiony kolor, który w mniejszym lub większym stopniu wpływa na jego styl bycia. Coraz więcej kobiet preferuje czerń, co zwiększa zapotrzebowanie na czarne ubrania, zwłaszcza te wieczorowe. Również twórcy biżuterii idą z duchem czasu, proponując pierścionki wysadzane czarnymi kamieniami lub grawerowane na czarno. To może stanowić dobry trop w kierunku zorganizowania nietuzinkowych zaręczyn. Poniżej podpowiadamy, jak zaplanować takie wydarzenie.

Zadbaj o scenografię rodem z mrocznej bajki

Stworzenie niepowtarzalnej atmosfery stanowi bardzo ważną kwestię przy organizowaniu zaręczyn. Jeżeli zdecydujemy się na oświadczyny spowite czernią, wybór miejsca i jego wystroju będą kluczowe. Może to być las, który rozświetlimy romantycznymi lampkami albo ogród, w którym rozstawimy lampiony ze świecami. Na trawie pięknie zaprezentuje się rozłożysty, czarny koc, a wiszące na gałęziach drzew czarne wstążki i własnoręcznie wycięte papierowe serca, dopełnią całości. Jeśli mamy ochotę zaszaleć, przygotujmy przystawkę z czarnego kawioru lub koreczki, koniecznie z czarnymi oliwkami. Kobieta będzie zachwycona, widząc, jak wiele starań włożyliśmy w przygotowanie scenografii specjalnie dla niej. Jesteśmy przekonani, że z przyjemnością siądzie na kocu i da się ponieść tajemniczemu nastrojowi.

Najważniejszy moment - wręczenie pierścionka

Do oświadczyn należy przejść dopiero wtedy, gdy wyczujemy, że nastał odpowiedni moment. Decyzja o tym, czy o rękę poprosimy po romantycznej kolacji, podczas posiłku lub jeszcze zanim zaczniemy jeść, to kwestia indywidualnego wyboru. Zapewniamy, że bez względu na to, w jakiej chwili uklękniemy przed wybranką serca, zaręczyny będą udane. Jednak dużo przed nimi, jak również przed wyborem miejsca i ustawieniem dekoracji, należy kupić pierścionek zaręczynowy. Planując oświadczyny, w których ma dominować motyw czerni, warto przemyśleć zakup biżuterii z czarnymi diamentami. Takie kamienie są ekskluzywnym surowcem, dlatego znaleźć je można wyłącznie w wybranych miejscach. W sieci działa sklep Staviori, w którym mężczyźni mogą nabyć zjawiskowe pierścionki z diamentami, również w odcieniu czerni. Biżuteria tego typu to wyszukane projekty, wyłącznie dla kobiet pewnych siebie, szukających ozdób nietuzinkowych, jedynych w swoim rodzaju. Czarne kamienie szlachetne rewelacyjnie zaprezentują się na pierścionku zaręczynowym, który wręczymy ukochanej, w chwili uroczystego wyznania jej miłości. Wszystkich mężczyzn, przejętych faktem zbliżających się oświadczyn, uspokajamy. Dysponując wyjątkowym pierścionkiem z czarnym diamentem i tworząc niepowtarzalną scenerię specjalnie dla wybranki, zyskamy pewność, że zaręczyny będą niesamowite. A żadna kobieta po usłyszeniu najważniejszego w tym dniu pytania, nie odpowie: czarno to widzę.

(materiał partnera)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone