Zamknij
REKLAMA

Tarcza hamulcowa BOSCH

10:58, 18.07.2018 | Materiał Partnera
Skomentuj

Myślałeś kiedyś o tym, jak działają hamulce w Twoim samochodzie? Cóż, bez wdawania się w szczegóły, tarcza hamulcowa jest częścią, na której zaciskane są klocki hamulcowe podczas wciśnięcia pedału hamulca. Ten docisk wynika z pewnego rodzaju tarcia, które prowadzi do hamowania Twojego samochodu. Pomijając fakt, że tarcze hamulcowe wykonane są z wysokiej jakości metalu, który nie ulega korozji w miejscu tarcia, istnieje czasami potrzeba wymiany lub zastąpienie Twoich tarcz na bardziej efektywny układ hamulcowy. Na przykład tarcze hamulcowe w samochodach sportowych są zastępowane twardszymi wersjami wykonanymi z ceramicznych kompozytów lub metalowych z czarnego diamentu. Dobrym przykładem skutecznego modelu tarczy hamulcowej jest marka Bosch.

Sprzedawane z powodzeniem w ciągu ostatnich kilku dekad na terenie Niemiec tarcze hamulcowe BOSCH zdołały uzyskać ogromną renomą wśród miłośników wysoce skutecznych systemów hamulcowych. Posiadają one możliwość montażu do dużej grubości przedniej osi, aby wytrzymać maksymalną ilość tarcia, zapewniając jednocześnie jej bardzo skuteczne funkcjonowanie. Są one wyposażone w odpowietrzony układ hamulcowy o nazwie LUCAS i wykazują ogromną wszechstronność, dzięki czemu nadają się do stosowania w różnych markach i modelach pojazdów. Występują w różnych wariantach, dobrym ich przykładem jest odpowietrzona tarcza hamulcowa Kreuzschliff BOSCH, która jest przeznaczona do stosowania w różnych modelach Hondy Jazz II. Kanały otworów wentylacyjnych są również ważne w zwiększaniu skuteczności układu hamulcowego. Istnieją one również w różnych grubościach, średnicach i wysokościach, z których można wybierać w zależności od specyfikacji pojazdu.

Zamieniając Twoje tarcze hamulcowe na bardziej zaawansowane wersje, takie jak tarcze hamulcowe BOSCH, gwarantują one zwiększoną niezawodność i bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli jesteś miłośnikiem prędkości na drodze. Dołączona jest do nich imponująca gwarancja od producenta, jednak upewnij się, że kupujesz części samochodowe od renomowanego dystrybutora, zwłaszcza podczas zamawiania części przez Internet.

Artykuł został dostarczony przez www.Autodoc.pl.

(Materiał Partnera)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone