Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:13, 24.04.2018
W ostatnich latach w Polsce rynek nowych mieszkań i domów intensywnie się rozwija – pomimo dużego wzrostu budownictwa ciągle nie jest on nasycony. Co więcej, eksperci wskazują, że w związku ze zbliżającym się upływem okresu żywotności bloków budowanych w Polsce Ludowej w najbliższych latach można się spodziewać jeszcze większego popytu na budownictwo mieszkaniowe. Jednak – co trzeba otwarcie przyznać – nie zawsze obecnie wznoszone domy, czy mieszkania są wykonywane solidnie, zgodnie z najnowszymi możliwościami technologicznymi. Warto pamiętać, że nie jest to jedynie kwestia wykorzystania odpowiednich technik – już niedługo wznoszone budynki będą musiały spełniać rygorystyczne wymagania prawne w zakresie energooszczędności. Dlatego przy realizowaniu inwestycji warto zadbać o ich wypełnienie.
12:53, 24.04.2018
Biżuteria z naniesionym grawerem to najnowszy trend w świecie jubilerskim, z którego chętnie korzystają ludzie mediów i nie tylko. Taki dodatek jest doskonałym uzupełnieniem ubioru i idealnie pasuje do każdego stroju. Świetnie wkomponuje się zarówno w wieczorową oraz szykowną, jak i luźną stylizację. Grawerowaną biżuterię pokochały kobiety na całym świecie. Przypadła do gustu również mężczyzną, którzy cenią sobie nowoczesne dodatki o unikatowym designie. Spersonalizowany napis można umieścić na każdym wyrobie jubilerskim. Dzięki temu, zyskuje on własnego i niepowtarzalnego charakteru, który przykuwa uwagę. Grawer tworzony jest przy wykorzystywaniu najnowocześniejszego sprzętu, który zapewnia niesamowitą trwałość napisów. Zobacz, jaką biżuterię warto wybrać!
11:35, 23.04.2018
Zespół Aspergera to rodzaj zaburzenia rozwoju, które mieści się w spektrum autyzmu i obejmuje w głównej mierze upośledzenie umiejętności społecznych. Ponadto, osoby z Aspergerem wykazują problemy dotyczące elastycznego myślenia. Jeżeli chodzi o rozwój mowy – brak jakichkolwiek opóźnień oraz innych zaburzeń, które mogłyby uniemożliwić komunikację. Czy osoba z takim zaburzeniem jest w stanie podjąć pracę? Oczywiście! Może stać się nawet jedną z najlepszych pracowników. Jedyne, co musi otrzymać, to szansę i zaufanie od pracodawcy.
11:32, 23.04.2018
Proces rekrutacyjny zwykle kończy się podpisaniem umowy pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. To jednak nie koniec starań. Zwróć uwagę na szczegóły zawarte w umowie, a z pewnością unikniesz problemów w przyszłości.
11:29, 23.04.2018
Negocjacje to sposób komunikowania się pomiędzy dwiema stronami. Ich celem jest dojście do porozumienia, rozwiązania konfliktu. To proces, który ma zapewnić stronom taką metodę rozwiązania problemu, która ich usatysfakcjonuje.
14:54, 19.04.2018
Wypadki i kolizje to codzienność na polskich drogach. Oczywiście ich przyczyn jest bardzo wiele – brawura, niedostosowanie prędkości do panujących warunków, czy nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego – to najczęściej spośród wymienianych przez policję. Niestety często w tego typu zdarzeniach cierpią osoby, które w żaden sposób nie przyczyniły się do ich powstania. Dlatego tak ważne jest zawarcie odpowiedniej umowy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej – przede wszystkim umożliwi ono szybko uzyskać odszkodowanie, które pozwoli naprawić uszkodzony pojazd, czy wymienić go na nowy. Niestety w praktyce dochodzenie odszkodowania nie jest sprawą łatwą.
08:39, 05.04.2018
Przyjście na świat dziecka jest niezwykle wyczekiwanym momentem przez przyszłych rodziców. Długie przygotowania do tej chwili, odpowiednia dieta i regularne wizyty u ginekologa dają gwarancje prawidłowego przebiegu porodu. Dla organizmu kobiety jest on czynnością naturalną, jednak warto pamiętać, że również niebezpieczną. Komplikacje podczas porodu mogą na zawsze zaważyć na zdrowiu i życiu matki oraz dziecka, a nawet w skrajnych przypadkach doprowadzić do ich śmierci.
14:30, 30.03.2018
Niekiedy o własnych siłach nie jesteśmy w stanie zadbać o każdy szczegół promocji naszej marki w internecie, a już tym bardziej zapewnić sobie trwałego dopływu potencjalnych klientów. Aby efektywnie działać na polu WWW potrzeba nie tylko ogromnej wiedzy o mechanizmach, stronie technicznej i algorytmach Google, ale także lat doświadczeń z różnymi strategiami i metodami marketingowymi. Dlatego na początku naszej drogi najlepiej zdać się na pomoc profesjonalnej, sprawdzonej agencji internetowej, która zapewni nam wyniki. SEO – wyb
19:01, 27.03.2018
Górskie wycieczki potrafią dostarczyć wielu wrażeń. Przede wszystkim możemy zachwycać się pięknymi widokami, ale też poprawiać swoją wytrzymałość fizyczną. Oczywiście bardzo ważne są korzyści zdrowotne. W końcu góry to jedne z niewielu środowisk, gdzie nie musimy przejmować się smogiem i zanieczyszczonym środowiskiem. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że górskie wypady wiążą się z odpowiednim przygotowaniem. Nie chodzi tu jedynie o kondycję fizyczną, ale również odpowiedni sprzęt i strój. Szczególnie należy zwrócić uwagę na właściwe obuwie.
14:33, 12.02.2018
Rozmowa kwalifikacyjna jest nieodłącznym elementem każdego procesu rekrutacyjnego. Pozwala ona na bliższe poznanie kandydata i zweryfikowanie jego rzeczywistych umiejętności zawodowych. Można zatem stwierdzić, że od tego, jak zaprezentujemy się w trakcie jej trwania, będzie zależało nasze zatrudnienie.
REKLAMA
14:30, 12.02.2018
O konieczności przyswojenia co najmniej jednego języka obcego jesteśmy przekonywani już w szkole. Wkraczając na rynek pracy, zaczynamy wyraźnie dostrzegać, dlaczego ta kompetencja ma tak duże znaczenie. Osoby posługujące się biegle kilkoma językami nie tylko więcej zarabiają, ale również mają przed sobą atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego.
14:27, 12.02.2018
Przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej, warto przemyśleć kwestie związane z wynagrodzeniem. Dobrze jest uwzględnić nie tylko swoje oczekiwania, ale również zarobki w określonej branży i regionie. Duże znaczenie mają także zagadnienia takie, jak nasz staż pracy i osiągnięcia.
15:50, 24.01.2018
Jak twierdzą eksperci Pracuj.pl, nieprofesjonalne CV utrudnia lub wręcz uniemożliwia otrzymanie wymarzonej posady. Może również pociągać za sobą znacznie poważniejsze konsekwencje. Tworzący życiorys, piszmy wyłącznie prawdę i odnośmy się do treści oferty pracy.
15:47, 24.01.2018
W jaki sposób rozmawiać z rekruterem? Jak przywitać się w trakcie pierwszego spotkania? – Przed spotkaniem w sprawie pracy zastanawiamy się, co zrobić, aby dobrze się zaprezentować. Potrzeba niewiele. Wystarczy posiadać odpowiednie kwalifikacje i zachowywać się kulturalnie, np. przychodząc punktualnie czy używając odpowiedniego słownictwa.
15:42, 24.01.2018
Podsumowanie zawodowe to jeden z istotniejszych elementów CV. Tworząc je, możemy wykazać, że nasze plany na przyszłość są zbieżne ze strategią firmy, w której chcielibyśmy być zatrudnieni.
© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone | 2018