Zamknij
REKLAMA

Czy .NOWOCZESNA to jeszcze .NOWOCZESNA

19:20, 11.01.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
nowoczesna.org

Klub Nowoczesnej ukarał naganą i karą finansową w wysokości 1000 zł posłów, którzy nie brali udziału w głosowaniu nad projektem liberalizującym prawo aborcyjne. Sejm zdecydował, że obywatelski projekt komitetu "Ratujmy Kobiety 2017", zakładający liberalizację obowiązujących przepisów ws. aborcji, nie będzie procedowany.

W głosowaniu w tej sprawie nie wzięło udziału 10 posłów Nowoczesnej: Adam Cyrański, Barbara Dolniak, Paweł Kobyliński, Jerzy Meysztowicz, Mirosław Pampuch, Marek Ruciński, Marek Sowa, Elżbieta Stępień, Krzysztof Truskolaski i Kornelia Wróblewska. 

Troje posłów: Joanna Scheuring-Wielgus, Joanna Schmidt i Krzysztof Mieszkowski zawiesili członkostwo w klubie Nowoczesnej.

– Zastanowić się nad tym, czy Nowoczesna jest potrzebna nam, czy Nowoczesna jest potrzebna Polakom – powiedziała Scheuring-Wielgus. – Zapisywałam się do Nowoczesnej, a nie do średniowiecznej – powiedziała posłanka.

No to mamy trzy .Nowoczesne. Petru ratuj!

Homo Politicus
 

Gdyby wybory odbywałyby się dzisiaj, to zagłosuję na:Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (1)

ChwalbaChwalba

0 0

Widać wyraźnie, że te panie co przejęły władzę po Ryszardzie Kochliwym nie panują kompletnie nad partią. Zabrakło Rycha to myszki zaczęły harcować. 23:21, 13.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone