Zamknij

Sprzątaczka

Nr oferty: StPr/18/1400Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: -, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie klatek schodowych i chodników.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Kontakt osobisty w siedzibie firmy: ul. Władysława IV 59 pok.9
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Niko 2
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Władysława IV 59/pok.9/IIIp, 81-353 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Elżbieta Nikielska
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: ---
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - Kontakt tylko osobisty od godziny 12:00.
    Numerowanie dokumentów księgowych (sprzedaż, zakup, dowody wewn. Wprowadzanie danych do programu KPR. Tworzenie dokumentów dowodów wewn. do amortyzacji środków trwałych. Praca w systemie Optima, Płat
    StPr/18/1428
    data rozpoczęcia pracy od 11.06.2018
    wynagrodzenie od 997,4 PLN

    -prowadzenie akt osobowych osób zatrudnionych w spółce, -obsługa programów informatycznych wspomagajacych pracę na stanowisku, -prowadzenie, weryfikacja oraz rozliczanie dokumentów dotyczących ewidenc
    StPr/18/1429
    data rozpoczęcia pracy od 18.06.2018

    Samodzielne zarządzanie salonem, organizacje zewnętrznych ewentów, uczestnictwo bezpośrednie w procesach sprzedażowych, nadzór i zarządzanie personelem, szkolenie pracowników z procesów sprzedażowych
    StPr/18/1430
    data rozpoczęcia pracy od 21.05.2018
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Praca zgodnie ze stanowiskiem. Praca na dwie zmiany wg grafiku w godz. 10-20.
    StPr/18/1683
    wynagrodzenie od od 1 000 PLN

    Weryfikacja i wprowadzanie informacji z dokumentów źródłowych do komuterowych baz danych. Całkowita obsługa systemów policyjnych i pozapolicyjnych m. in,:KSIP, CEPIK,PESEL, ERCDŚ i innych. Przestrzega
    StPr/18/1431
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Obsługa korespondencji przychodzacej i wychodzącej. Udzielanie odpowiedzi komornikom sądowym w zakresie zajęć wierzytelności. Wprowadzanie wyciągów bankowych do systemu POLTAX-2B. Wstepna weryfikacja
    StPr/18/1432

    Pozyskiwanie nowych klientów,raporty z dnia pracy, raz w miesiącu wizyta w siedzibie firmy Tczew / rozliczenie miesięczne/
    StPr/18/1433
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Rozwożenie produktów spożywczych na terenie trójmiasta i okolic.
    StPr/18/1435
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Pakowanie rolet. Przygotowywanie towaru do wysyłki.
    StPr/18/1438
    data rozpoczęcia pracy od 22.05.2018
    wynagrodzenie od od 14 PLN

    Praca na sali, obsługa kasy, pomoc na kuchni i na zmywaku.
    StPr/18/1441
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN