Zamknij

Mechanik samochodów osobowych i dostawczych

Nr oferty: StPr/18/1399Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa i naprawa samochodów osobowych i dostawczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Grzybowski Moto Serwis
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jacek Grzybowski
    Numer telefonu: 506 626 295
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    -Udział w tworzeniu planów/budżetów rocznych i wieloletnich Spółki; - Bieżąca kontrola stanu realizacji planu/budżetu Spółki; - Raportowanie odchyleń powstałych w trakcie realizacji planów; - Udział w
    StPr/18/3693
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, toalet
    StPr/18/1468
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2018
    wynagrodzenie od od 1 900 PLN

    OFERTA Z PROGRAMU ZATRUDNIENIE OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA Pilnowanie porządku w laboratorium, przygotowanie prostych roztworów, naważanie substancji, zmywanie szkła laboratoryjnego, zdobywanie dodatkowych
    StPr/18/1714
    data rozpoczęcia pracy od 23.05.2018
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Ochrona powierzonego mienia. Praca w ruchu ciągłym 12/24 godz./h. Miejsce pracy: Gdynia. Wynagrodzenie: 2 100 zł brutto + dodatek za pracę w godz. nocnych.
    StPr/18/1712

    Bieżące naprawy na terenie szkoły,konserwacje sprzetu szkolnego,instalacji elektrycznej.
    StPr/18/1469
    data rozpoczęcia pracy od 04.06.2018
    wynagrodzenie od od 1 580 PLN

    obsługa klientów-usługi fryzjerskie
    StPr/18/1470

    Wykonywanie prostych napraw niewymagajacych dodatkowych kwalifikacji, utrzymywanie sprzętu gospodarczego w należytym stanie technicznym, wspólpraca z poszczególnymi działami firmy w zakresie zaopatrze
    StPr/18/1471
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Współpraca z pracownikami Działu Utrzymania Ruchu, dokonywanie zakupu niezbędnych części zamiennych oraz narzędzi według zapotrzebowania działu, a takze innych towarówi usług zwiazanych z bieżąca dzia
    StPr/18/1472

    -Pomoc w przygotowywaniu dokum.wyjazdowych i marynarskich/ flagowych,vizowych/ - Aranżacja transportów lokalnych, - Uzupełnianie baz danych/ certyfikaty i ukończone kursy, - Utrzymywanie kontaktu z ma
    StPr/18/1473
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Praca stojąca przy maglu, czasem przy żelazkach trzeba pracować rzeczy. Praca stała.Możliwość zwiekszenia etatu na prośbe pracownika.
    StPr/18/1474
    wynagrodzenie od od 1 600 PLN