Zamknij

Nauczyciel wczesnej edukacji

Nr oferty: StPr/18/1392Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Filipkowskiego 25/U2, U3, 81-578 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat, przygotowywanie planów pracy, kontakt z rodzicami, prowadzenie wymaganej dokumentacji, prowadzenie dzienników grupy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 775 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Język:
    • angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: COLUMBUS EDUKACJA RAFAŁ JARMOŁOWSKI
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Filipkowskiego 25/U2, U3, 81-578 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Rafał Jarmołowski
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: ---
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Numerowanie dokumentów księgowych (sprzedaż, zakup, dowody wewn. Wprowadzanie danych do programu KPR. Tworzenie dokumentów dowodów wewn. do amortyzacji środków trwałych. Praca w systemie Optima, Płat
      StPr/18/1428
      data rozpoczęcia pracy od 11.06.2018
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      -prowadzenie akt osobowych osób zatrudnionych w spółce, -obsługa programów informatycznych wspomagajacych pracę na stanowisku, -prowadzenie, weryfikacja oraz rozliczanie dokumentów dotyczących ewidenc
      StPr/18/1429
      data rozpoczęcia pracy od 18.06.2018

      Samodzielne zarządzanie salonem, organizacje zewnętrznych ewentów, uczestnictwo bezpośrednie w procesach sprzedażowych, nadzór i zarządzanie personelem, szkolenie pracowników z procesów sprzedażowych
      StPr/18/1430
      data rozpoczęcia pracy od 21.05.2018
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Praca zgodnie ze stanowiskiem. Praca na dwie zmiany wg grafiku w godz. 10-20.
      StPr/18/1683
      wynagrodzenie od od 1 000 PLN

      Weryfikacja i wprowadzanie informacji z dokumentów źródłowych do komuterowych baz danych. Całkowita obsługa systemów policyjnych i pozapolicyjnych m. in,:KSIP, CEPIK,PESEL, ERCDŚ i innych. Przestrzega
      StPr/18/1431
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Obsługa korespondencji przychodzacej i wychodzącej. Udzielanie odpowiedzi komornikom sądowym w zakresie zajęć wierzytelności. Wprowadzanie wyciągów bankowych do systemu POLTAX-2B. Wstepna weryfikacja
      StPr/18/1432

      Pozyskiwanie nowych klientów,raporty z dnia pracy, raz w miesiącu wizyta w siedzibie firmy Tczew / rozliczenie miesięczne/
      StPr/18/1433
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Rozwożenie produktów spożywczych na terenie trójmiasta i okolic.
      StPr/18/1435
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Pakowanie rolet. Przygotowywanie towaru do wysyłki.
      StPr/18/1438
      data rozpoczęcia pracy od 22.05.2018
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      Praca na sali, obsługa kasy, pomoc na kuchni i na zmywaku.
      StPr/18/1441
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN