Zamknij

Kadrowa/Kadrowy

Nr oferty: StPr/18/1171Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Grochowa 10, 81-017 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie akt osobowych, prowadzenie zgłoszeń pracowników do ubezpieczeń społecznych, sporządzanie list płac, deklaracji podatkowych, deklaracji PFRON, deklaracji ZUS, prowadzenie spraw emerytalno-r
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.04.2018
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • biegła znajomość pakietu MS OFFICE
    • Obsługa programu Symfonia oraz Płatnik
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: LIRECO
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Grochowa 10, 81-017 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 798 748 267, 58 664 10 01
      E-mail: rekrutacja@lireco.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, kontakt z pracodawcą telefoniczny, przez e-maii.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Prezentacja maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy. Przeprowadzanie szkoleń z obsługi sprzedanych maszyn i urządzeń. Testy materiałów spawalniczych.
      StPr/18/2859
      data rozpoczęcia pracy od 20.04.2018
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 200 PLN

      Wymagane dokumenty należy składać osobiście lub listownie w kopercie z adnotację nabór na stanowisko Nauczyciela Historii. dokumenty do złożenia: 1. CV, list motywacyjny. 2. Świadectwa i dyplomy potwi
      StPr/18/1154
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 487 PLN

      Rozkładanie i przyjęcie towaru, kompletacja, pakowanie, załadunek i wydawanie towaru, utrzymanie porządku w magazynie.
      StPr/18/1155
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/18/1156
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Sprzątanie wspólnoty mieszkaniowej.
      StPr/18/1157
      data rozpoczęcia pracy od 04.05.2018
      wynagrodzenie od od 1 200 PLN

      Analiza rynku,monitoring mediów branzowych, realizacja zadań promocyjnych, kreowanie i wdrazanie projektów marketingowych, pomoc w realizacji projektów pro-sprzedażowych, współpraca z partnerami i pow
      StPr/18/1158
      data rozpoczęcia pracy od 07.05.2018
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 500 PLN

      Przygotowywanie dokumentów i danych umożliwiających sporzadzanie wypłat pracowników
      StPr/18/1160
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2018
      wynagrodzenie od od 1 416 PLN

      Sprzątanie piekarni (powierzchni magazynowych, hali produkcyjnej)
      StPr/18/1161
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Prowadzenie i uzgadnianie kont rozrachunkowych, księgowanie sprzedaży detalicznej i księgowanie obrotu magazynowego.
      StPr/18/1162
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      obsługa kancelaryjna Wydziału - kopertowanie pism, wypisywanie zwrotnych potwierdzeń odbioru obsługa klientów wydziału ubiegających się o świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego(p
      StPr/18/1142
      wynagrodzenie od 997,4 PLN