Zamknij

Opiekun dzienny

Nr oferty: StPr/17/3473Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wrocławska 100c, 81-530 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: OFERTA Z PROGRAMU ZATRUDNIENIE OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA. Opieka dzienna nad dziećmi do lat 3. Wymagania: wykształcenie wyższe - pedagogika lub średnie z kursem na opiekunkę dziecięcą, j. angielski podsta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.09.2017
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
      Wymagania dodatkowe
      • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: średnie + kurs na opiekunkę dziecięcą
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: 4 KIDS SPÓŁKA CYWILNA ANNA SZOMBURG KRZYSZTOF SZOMBURG
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wrocławska 100c, 81-530 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 727-673-767
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-17
        Prezentacja maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy. Przeprowadzanie szkoleń z obsługi sprzedanych maszyn i urządzeń. Testy materiałów spawalniczych.
        StPr/18/2859
        data rozpoczęcia pracy od 20.04.2018
        wynagrodzenie od 3 500 - 4 200 PLN

        Wymagane dokumenty należy składać osobiście lub listownie w kopercie z adnotację nabór na stanowisko Nauczyciela Historii. dokumenty do złożenia: 1. CV, list motywacyjny. 2. Świadectwa i dyplomy potwi
        StPr/18/1154
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2018
        wynagrodzenie od od 2 487 PLN

        Rozkładanie i przyjęcie towaru, kompletacja, pakowanie, załadunek i wydawanie towaru, utrzymanie porządku w magazynie.
        StPr/18/1155
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Zgodnie ze stanowiskiem
        StPr/18/1156
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Sprzątanie wspólnoty mieszkaniowej.
        StPr/18/1157
        data rozpoczęcia pracy od 04.05.2018
        wynagrodzenie od od 1 200 PLN

        Analiza rynku,monitoring mediów branzowych, realizacja zadań promocyjnych, kreowanie i wdrazanie projektów marketingowych, pomoc w realizacji projektów pro-sprzedażowych, współpraca z partnerami i pow
        StPr/18/1158
        data rozpoczęcia pracy od 07.05.2018
        wynagrodzenie od 3 500 - 4 500 PLN

        Przygotowywanie dokumentów i danych umożliwiających sporzadzanie wypłat pracowników
        StPr/18/1160
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2018
        wynagrodzenie od od 1 416 PLN

        Sprzątanie piekarni (powierzchni magazynowych, hali produkcyjnej)
        StPr/18/1161
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Prowadzenie i uzgadnianie kont rozrachunkowych, księgowanie sprzedaży detalicznej i księgowanie obrotu magazynowego.
        StPr/18/1162
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        obsługa kancelaryjna Wydziału - kopertowanie pism, wypisywanie zwrotnych potwierdzeń odbioru obsługa klientów wydziału ubiegających się o świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego(p
        StPr/18/1142
        wynagrodzenie od 997,4 PLN