Zamknij

Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/18/3156Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zwycięstwa 256/2b i 3, 81-525 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obieranie, krojenie warzyw, dorabianie sałatek, mycie sprzętu kuchennego, mycie kuchni, lepienie pierogów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagana znajomość kuchni ukraińskiej. Praca na dwie zmiany w godzinach: 8.30-16.30 oraz 13.30-21.30 Praca na terenie CH Klif
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Lesia Ruda
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Zwycięstwa 256/2b i 3, 81-525 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Lesia Ruda
    Numer telefonu: 694 887 743
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    prace biurowe, wysyłanie poczty, katalogowanie pism, organizacja transportu
    StPr/18/3216
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Prace manualne i obsługa maszyn do produkcji kosmetyków. Dbałość o jakość wykonywanej pracy, staranne przestrzeganie zasad bhp, pomoc przy przyjmowaniu dostaw.
    StPr/18/3209
    wynagrodzenie od od 3 345 PLN

    Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi. Kierowanie grupą pracowników.
    StPr/18/3210
    wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

    Pozyskiwanie nowych klientów, praca z istniejacą bazą klientów na wyznaczonym terenie. Współpraca z kontrahentami i dostawcami z Rosji i Ukrainy.
    StPr/18/3211
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Obsługa urządzeń biurowych (kserokopiarka, skaner, drukarka), obsługa komputera (w szczególności pism w programie WORD). Prowadzenie kalendarza spotkań, przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji.
    StPr/18/3214
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Dowóz towaru, układanie towaru, sprzedaż towaru, obsługa kasy.
    StPr/18/3215
    data rozpoczęcia pracy od 20.02.2019
    wynagrodzenie od od 1 250 PLN

    projektowanie architektoniczne
    StPr/18/3218
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    - sprzątanie biur, sanitariatów, korytarzy
    StPr/18/3219

    -obsługa naprawa serwisu elektronarzędzi -udzielanie odpowiedzi mailowo i telefonicznie na pytania klientów -obsługa reklamacji (zwrot- wymiana) -realizacja procesu zamówień narzędzi -obsługa dokument
    StPr/18/3220

    Realizacja zadań w zakresie zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w oddziale regionalnym i podległych biur powiatowych; Nadzór nad przestrzeganiem prz
    StPr/18/3221
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN