Zamknij

Kierownik budowy-branża sanitarna

Nr oferty: StPr/18/3155Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Górnicza 3, 81-572 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - nadzorowanie procesu realizacji robót/kontrakty - kontrolowanie wykonywanych prac, terminowość, zgodność z projektem - rozliczenie całości zadań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: inżynieria środowiska
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane uprawnienia budowlane bez ograniczeń.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane BORSKI
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Górnicza 3, 81-572 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Aleksandra Korbeń
    Numer telefonu: 501 334 635
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: - CV - uprawnienia
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/18/3180
    data rozpoczęcia pracy od 14.11.2018
    wynagrodzenie od 16 - 22 PLN

    - obsługa koparko-ładowarki
    StPr/18/3181
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    - prace budowlane
    StPr/18/3182
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    StPr/18/3183

    - zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/18/3185
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    StPr/18/3186

    Pozyskiwanie z Facebooka klientów, ustalanie tras dla kierowców.
    StPr/18/3187
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    - weryfikacja wniosków o przyznanie pomocy zgodnie z procedurami oraz przepisami obowiązującego prawa, w tym wprowadzanie danych do aplikacji i zatwierdzanie odpowiednich etapów weryfikacji wniosku
    StPr/18/3189
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Sprzątanie klatek schodowych, mycie okien, prace porządkowe na terenie zewnętrznym: grabienie liści, odśnieżanie.
    StPr/18/3190
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    prace biurowe, obsługa sklepu oraz sprzedaży internetowej, obsługa wypozyczalni
    StPr/18/3192