Zamknij

Kucharz

Nr oferty: StPr/18/2960Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wiczlińska 33, 81-578 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - przyrzadzanie posiłków wg jadłospisu, zgodnie z normami i wymogami racji pokarmowych dla dzieci w wieku do 3 lat - współpraca z intendentem w zakresie sporządzania jadłospisów - prawidłowe porcjow
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 16.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 1 050 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Wymagania pożądane
    • średnie zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w żywieniu zbiorowym.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zespół Wczesnej Edukacji Nr 1
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wiczlińska 33, 81-578 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Jasicka
      Numer telefonu: 58 629 06 48
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/18/3180
      data rozpoczęcia pracy od 14.11.2018
      wynagrodzenie od 16 - 22 PLN

      - obsługa koparko-ładowarki
      StPr/18/3181
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      - prace budowlane
      StPr/18/3182
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/18/3183

      - zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/18/3185
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      StPr/18/3186

      Pozyskiwanie z Facebooka klientów, ustalanie tras dla kierowców.
      StPr/18/3187
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      - weryfikacja wniosków o przyznanie pomocy zgodnie z procedurami oraz przepisami obowiązującego prawa, w tym wprowadzanie danych do aplikacji i zatwierdzanie odpowiednich etapów weryfikacji wniosku
      StPr/18/3189
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych, mycie okien, prace porządkowe na terenie zewnętrznym: grabienie liści, odśnieżanie.
      StPr/18/3190
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      prace biurowe, obsługa sklepu oraz sprzedaży internetowej, obsługa wypozyczalni
      StPr/18/3192