Zamknij

FIZJOTERAPEUTA

Nr oferty: StPr/18/2948Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 81-300 Gdynia 40, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: REHABILITACJA DOMOWA, ZAPEWNIAMY SAMOCHÓD SŁUŻBOWY
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • uprawnienia rehabilitanta
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: NORDMEDIC SP. ZO.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: PL. WOLNOŚCI 1, 76-213 Gardna Wielka, powiat: słupski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: GRZEGORZ WIETEK
      Numer telefonu: 501048989
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Popularyzacja wiedzy o materiałach archiwalnych oraz prowadzenie działalności informacyjnej o zasobie Archiwum. Realizacja spraw poświadczeniowych poprzez wykonywanie kwerend osobowych, w tym przygoto
      StPr/18/2975
      data rozpoczęcia pracy od 07.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 640 PLN

      Kompleksowa obsługa klientów biura: prowadzenie KPiR, rej. VAT, płac, kadr, rozliczanie podatków oraz składek ZUS.
      StPr/18/2976
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2018
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      - przyrzadzanie posiłków wg jadłospisu, zgodnie z normami i wymogami racji pokarmowych dla dzieci w wieku do 3 lat - współpraca z intendentem w zakresie sporządzania jadłospisów - prawidłowe porcjow
      StPr/18/2960
      data rozpoczęcia pracy od 16.10.2018
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      Opieka nad uczniem niepełnosprawnym
      StPr/18/2961

      - sprawowanie nadzoru nad całokształtem administracyjnym i technicznym szkoły - obsługa kadrowa pracowników zgodnie z karta Nauczyciela i Kodeksem Pracy - sporzadzanie umów z kontrahentami - organiz
      StPr/18/2962
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2019
      wynagrodzenie od od 3 778 PLN

      - prowadzenie magazynu części zamiennych, materiałów technicznych, naprawianego sprzętu, narzędzi oraz zleconych usług
      StPr/18/2963
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 376 PLN

      - weryfikacja wniosków zgodnie z procedurami oraz przepisami obowiązującego prawa, w tym wprowadzanie danych do aplikacji i zatwierdzanie odpowiednich etapów weryfikacji wniosku - przygotowanie projek
      StPr/18/2964
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Nadzór inwestorski nad budynkami.
      StPr/18/2965
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 500 PLN

      - przygotowywanie półproduktów - zmywanie naczyń - sprzątanie kuchni
      StPr/18/2966
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
      wynagrodzenie od od 14,5 PLN

      Zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/18/2968
      data rozpoczęcia pracy od 02.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN