Zamknij

Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/18/2930Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jerzego Waszyngtona 19, 81-342 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - utrzymywanie porządku - zmywanie naczyń - czyszczenie sprzętów w kuchni
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagana książeczka sanepidowska. Praca na 3 zmiany w godzinach: 06:00-14:00 14:00-22:00 22:00-06:00
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: BELVAR COMPLETE GDYNIA SP. Z O.O.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jerzego Waszyngtona 19, 81-342 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 571 339 154
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Popularyzacja wiedzy o materiałach archiwalnych oraz prowadzenie działalności informacyjnej o zasobie Archiwum. Realizacja spraw poświadczeniowych poprzez wykonywanie kwerend osobowych, w tym przygoto
    StPr/18/2975
    data rozpoczęcia pracy od 07.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 640 PLN

    Kompleksowa obsługa klientów biura: prowadzenie KPiR, rej. VAT, płac, kadr, rozliczanie podatków oraz składek ZUS.
    StPr/18/2976
    data rozpoczęcia pracy od 02.11.2018
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    - przyrzadzanie posiłków wg jadłospisu, zgodnie z normami i wymogami racji pokarmowych dla dzieci w wieku do 3 lat - współpraca z intendentem w zakresie sporządzania jadłospisów - prawidłowe porcjow
    StPr/18/2960
    data rozpoczęcia pracy od 16.10.2018
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    Opieka nad uczniem niepełnosprawnym
    StPr/18/2961

    - sprawowanie nadzoru nad całokształtem administracyjnym i technicznym szkoły - obsługa kadrowa pracowników zgodnie z karta Nauczyciela i Kodeksem Pracy - sporzadzanie umów z kontrahentami - organiz
    StPr/18/2962
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2019
    wynagrodzenie od od 3 778 PLN

    - prowadzenie magazynu części zamiennych, materiałów technicznych, naprawianego sprzętu, narzędzi oraz zleconych usług
    StPr/18/2963
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 376 PLN

    - weryfikacja wniosków zgodnie z procedurami oraz przepisami obowiązującego prawa, w tym wprowadzanie danych do aplikacji i zatwierdzanie odpowiednich etapów weryfikacji wniosku - przygotowanie projek
    StPr/18/2964
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Nadzór inwestorski nad budynkami.
    StPr/18/2965
    wynagrodzenie od 4 000 - 5 500 PLN

    - przygotowywanie półproduktów - zmywanie naczyń - sprzątanie kuchni
    StPr/18/2966
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
    wynagrodzenie od od 14,5 PLN

    Zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/18/2968
    data rozpoczęcia pracy od 02.01.2019
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN