Zamknij

Sprzątaczka

Nr oferty: StPr/18/2665Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: sprzątanie klatek schodowych i terenu zewnętrznego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 30
Data rozpoczęcia: 13.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 13,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Sprzątanie klatek schodowych w dzielnicy Fikakowo w godzinach 7.00-12.00 lub 13:00. Wymagana sumienność i doświadczenie.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PPHU OPTIMA S.C
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kolejowa 13, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Bogdan Portalski
    Numer telefonu: 791 326 319
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Prace montażowe, prace na stolarni.
    StPr/18/2752
    data rozpoczęcia pracy od 24.09.2018
    wynagrodzenie od od 17,84 PLN

    Wykonywanie prac pomocniczych
    StPr/18/2753
    wynagrodzenie od od 24 PLN

    - sprzątanie pokoi i hotelu
    StPr/18/2755
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Prace wykończeniowe: szpachlowanie, malowanie itd
    StPr/18/2756
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    prace logistyczne w firmie
    StPr/18/2757
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    - utrzymywanie w czystości sal należących do grupy, łazienki i zmywalni - obsługa posiłków - udzielanie pomocy dzieciom w czynnościach samoobsługowych - pomoc w czynnościach organizacyjnych - pomoc
    StPr/18/2759

    przyjmowanie zleceń spedycyjnych ofertowanie, nrgocjacje cen, pozyskiwanie nowych klientów
    StPr/18/2760
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2018
    wynagrodzenie od od 4 920,79 PLN

    1. Obsługa urządzeń biurowych 2.Tworzenie baz danych w prgramie EXEL dot. szkód w mieniu ZDiZ 3. Przygotowanie korespondencji do wysyłki. 4. Poznanie zadań i obowiązków wykonywanych na Samodzielnym st
    StPr/18/2762
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Wykonywanie zabiegów kosmetycznych zgodnie z wyznaczonym standardem, sprzedaż oferty spa (zabiegi, kosmetyki)
    StPr/18/2764
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018

    prace ślusarskie
    StPr/18/2743
    wynagrodzenie od od 14 PLN