Zamknij
REKLAMA

Nowe funkcjonalności aplikacji gdynia.pl

22:30, 12.02.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
Michał Kowalski

Idziesz Świętojańską i dostajesz powiadomienia o wydarzeniach w pobliżu. Mieszkasz w dzielnicy będziesz poinformowany o imprezach w bibliotece. Od dziś użytkownicy aplikacji Gdynia.pl mogą otrzymywać powiadomienia o imprezach w Gdyni.
 
Działająca od ponad pół roku aplikacja Gdynia.pl poza wiadomościami z życia naszego miasta, komunikatami, posiada także rozbudowany kalendarz wydarzeń. Nowością jest możliwość otrzymywania powiadomień o wszystkich imprezach lub o imprezach w zasięgu. Użytkownik sam ustala zasięg od 100 metrów do 2 km. Powiadomienia o wydarzeniach będą przychodzić, gdy aplikacja będzie działać w tle, ale nie wymaga włączonego GPS.

Chcemy, żeby użytkownicy aplikacji gdynia.pl mieli łatwy dostęp do gdyńskiego kalendarza, dlatego wzbogacamy go o geolokalizację. Spacerując Gdynią, mijając teatr czy muzeum, otrzymamy powiadomienia o najbliższych imprezach  – mówi Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej i Informacji Ewa Kosakowska. Każdą informacją można podzielić się na Facebooku lub Twitterze. Można dodać ją do ulubionych oraz ustawić przypomnienie o imprezie.

Zapraszamy do pobierania aplikacji gdynia.pl, która dostępna jest dla systemów Android i iOS, odpowiednio w sklepach Google Play oraz App Store. Osoby, które mają już zainstalowaną aplikację, będą musiały ją uaktualnić. 

Nowe funkcjonalności pojawiły się także na stronie gdynia.pl. Do sekcji aktualności: Gdynia zielona, Gdyński modernizm oraz Rewitalizacja doszło 6 nowych działów. Są to: Sport i zdrowie,  Kultura, Społeczeństwo, Gdynia innowacyjna,  Gdynia mobilna oraz Witaj w Gdyni. Natomiast Edukacja została zastąpiona Nauką. 

Dorota Nelke/UM Gdyni

 

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone