Zamknij
REKLAMA

Dwóch sprawców rozboju ujętych

18:14, 04.01.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Śródmieściu zatrzymali dwie osoby podejrzewane o dokonanie rozboju na 53 – letnim mężczyźnie. Jeden z zatrzymanych usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Drugi z mężczyzn podejrzewany o popełnienie przestępstwa został zatrzymany wczoraj i wkrótce usłyszy zarzuty.

Do rozboju doszło kilka dni temu w centrum Gdyni. Dwóch sprawców używając przemocy dokonało kradzieży pieniędzy, które pokrzywdzony miał przy sobie. W wyniku rozboju 53 – latek doznał między innymi złamania nosa, a łupem sprawców padło kilka złotych. Pierwszy ze sprawców został zatrzymany przez funkcjonariuszy ogniwa patrolowego bezpośrednio po dokonaniu przestępstwa. Zatrzymany 36 – letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania usłyszał już zarzuty popełnienia rozboju za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, a decyzją sądu trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

Nad ustaleniem personaliów drugiego ze sprawców i jego zatrzymaniem pracowali kryminalni z komisariatu w Śródmieściu. Poczynione przez nich ustalenia i zebrany materiał operacyjny pozwoliły wytypować drugą osobę podejrzewaną o popełnienie przestępstwa. Do jego zatrzymania doszło wczoraj. Zatrzymany 23 – latek bez stałego miejsca zamieszkania wkrótce usłyszy zarzuty popełnienia przestępstwa.

Na podstawie: gdynia.policja.gov.pl/

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone