Zamknij
REKLAMA

Troje włamywaczy w rękach policji

13:38, 03.01.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
gdynia.policja.gov.pl

W poniedziałek, około godziny 9:00 policjanci z Gdyni Chyloni w trakcie podjętej interwencji przed lokalem usługowym na jednej z ulic osiedla wylegitymowali 2 osoby. Po sprawdzeniu ich danych okazało się, że są one poszukiwane celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci sprawdzili zabezpieczenia obiektu, przed którym znajdowali się poszukiwani i ujawnili uszkodzenia w drzwiach i kratach zabezpieczających okno. Mundurowi podejrzewając, że w lokalu może przebywać osoba, która dokonała uszkodzeń sprawdzili wszystkie wejścia do budynku i w trakcie tej czynności zauważyli mężczyznę wychodzącego przez okno dachowe. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać lecz po krótkim pościgu został zatrzymany.

W wyniku dalszych czynności mundurowi ustalili, że cała trójka zatrzymanych miała związek z usiłowaniem kradzieży z włamaniem, za co wczoraj zostały im przedstawione zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Śledczy sprawdzają czy na koncie zatrzymanych nie ma innych przestępstw o podobnym charakterze.

Na podstawie: gdynia.policja.gov.pl/

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone