Zamknij

Konwencja samorządowa PiS powiatu wejherowskiego 2018

14:41, 01.10.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
Fot.: Andrzej Ficek

W niedzielę 30 września na Placu Jakuba Wejhera a później w Pałacu Przebendowskich odbyła się prezentacja kandydatów na burmistrzów miast w powiecie wejherowskim, wójtów niektórych gmin oraz radnych. Swoje programy wyborcze przedstawili też kandydaci do Sejmików Wojewódzkich

Konwencję otworzył szef pomorskiego PiS Janusz Śniadek a swoje programy zaprezentowali kandydaci na burmistrzów miast ; Tomir Ponka w Wejherowie, Mateusz Socha w Rumi i Piotr Skurzyński w Redzie. A tak że kandydaci na wójtów w Lini - Tomasz Dzięcielski, w Gniewinie -Tomasz Paluch, w gminie Wejherowo Marek Klas.

W dalszej części Konwencji w Parku Miejskim głos zabrała poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk a po niej zaprezentowali się kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego czyli Edyta Witka-Jeżewska, Roman Dambek, Kazimierz Klawiter, Andrzej Denis oraz Aleksander Kozicki.

Nad całością programu Konwencji czuwał i prowadził szef struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości Witold Reclaf

Tekst i Fot.: Andrzej Ficek

super-polska.pl

(C.M)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone