Zamknij

Nightskating Pomorze po raz szósty. Przejazd ulicami Gdańska

20:25, 27.09.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj

Ostatnie ciepłe dni w roku warto spędzić aktywnie i na świeżym powietrzu. Wiedzą o tym organizatorzy NightSkating Pomorze – nocnego przejazdu na rolkach ulicami Gdańska. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 września. Będzie to ostatnia impreza w sezonie.

NightSkating Pomorze #6 rozpocznie się o godz. 19.00 przy Stadionie Energa Gdańsk, gdzie zaplanowano start i metę peletonu. Pierwsze pół godziny zajmą warsztaty rolkowe ze szkołą Roll4All. Kwadrans później uczestnicy przy dźwiękach muzyki wyruszą na wspólne pożegnania lata. Trasa o długości ok. 21 km przebiega m.in. przez ul. Marynarki Polskiej, Kliniczną, Hallera i Legionów. Rolkarze będą poruszać się ze średnią prędkością 12-15km/h. Koniec przejazdu planowany jest ok. godz. 21.30.

O bezpieczeństwo uczestników zadbają policja oraz służby medyczne. Organizatorem wydarzenia jest Roll4All, współorganizatorem Stadion Energa Gdańsk. Udział w imprezie jest bezpłatny. Więcej informacji oraz regulamin wydarzenia pod adresem:

Miłośników rolek z pewnością ucieszy fakt, że w już październiku w FUN ARENA - stadionowym centrum rozrywki powstanie nowa atrakcja - Skate Arena. Będzie to pierwsza i jedyna na Pomorzu kryta hala do jazdy na rolkach, wrotkach, deskorolkach i hulajnogach. Na gości czekać będzie płaska strefa do jazdy, część skateparkowa dla wyczynowców, strefa relaxu oraz wypożyczalnia i sklep rolkowy. To świetna oferta dla osób, które nie chcą rezygnować z aktywności przez okres jesienno - zimowy.

https://www.facebook.com/events/539163713181848/

Marta Szymczak

 

[ALERT]1538072727477[/ALERT]

 

(C.M)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone