Zamknij

Molestowanie w podstawówce pod Pruszczem Gdańskim

16:06, 14.06.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
zdjęcie poglądowe

Lektor języka angielskiego z jednej ze szkół podstawowych z okolic Pruszcza Gdańskiego podejrzany o molestowanie seksualne uczennic. Pokrzywdzonych jest sześć dziewczynek, które nie mają jeszcze 15 lat.

Do przestępstw miało dochodzić od początku tego roku na terenie szkoły. 40-latek został zatrzymany po zawiadomieniu matki jednej z pokrzywdzonych dziewczynek. Później policjanci i prokurator dotarli do kolejnych uczennic, które miały być molestowane przez mężczyznę.

Mężczyzna nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Sąd zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Podejrzanemu grozi 12 lat więzienia.

Na podstawie: Radio Gdańsk 

[ALERT]1528985162490[/ALERT]

 

(C.M)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone