Zamknij

Rusza budowa III etapu inwestycji w Rumi

21:29, 22.05.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
mat.prasowe

W najbliższych dniach ruszy budowa kolejnego etapu Osiedla Królewskiego w Rumi. Spółka JHM DEVELOPMENT S.A. podpisała umowę z Generalnym Wykonawcą na realizację tej inwestycji.

Generalnym Wykonawcą jest firma WAMA Polska sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, umowę na budowę tej inwestycji podpisano 17 maja br. Termin zakończenia wszystkich prac i oddania budynku do użytku wyznaczono na dzień 31 października 2019 roku.

W ramach podpisanej umowy przy ul. Dębogórskiej 80 w Rumi powstanie budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano  68 mieszkań, 6 lokali handlowo-usługowych oraz 38 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej. Już w czerwcu rozpocznie się przedsprzedaż w tej nieruchomości. Dostępne będą lokale o różnych powierzchniach - od 39 do 75 mkw.

- Całe Osiedle Królewskie zostało zaprojektowane z uwzględnieniem różnorodnych potrzeb mieszkalnych, dlatego dostępne są małe lokale 1- i 2-pokojowe, ale też większe: 3-i 4-pokojowe. – informuje Kaja Mirgos, Dyrektor ds. Rozwoju JHM DEVELOPMENT S.A.

Budowa Osiedla Królewskiego przy ul. Dębogórskiej w Rumi została podzielona na trzy etapy. W ramach pierwszego z nich powstał budynek wielorodzinny z 244 lokalami, następnie w ramach II etapu w ubiegłym roku oddano do użytku 237 lokali. III etap przewiduje budowę ostatniego budynku, w którym zaprojektowano w sumie 74 lokale. Wszystkie z etapów tej inwestycji dodatkowo charakteryzują się nowoczesnymi placami zabaw, windami oraz wysokim standardem wykończenia części wspólnych. Nawiązaniem do nazwy Osiedla Królewskiego w klatkach schodowych II etapu inwestycji są wizerunki królów Polski.

Osiedle Królewskie jest zlokalizowane w niewielkiej odległości od centrum Rumi, pomiędzy ulicą Gdyńską a rondem L. Kaczyńskiego. Na parterze obu istniejących już budynków znajdują się sklepy i lokale usługowe, dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie dla mieszkańców miasta dostępne jest Centrum Handlowe JANOWO. Budowa tak dużej inwestycji mieszkaniowej wraz z kompletnym zapleczem handlowo-usługowym przyczyniła się do rozwoju tej części Rumi. Dzięki łatwemu dojazdowi oraz bliskości dużych ośrodków miejskich Osiedle Królewskie stanowi  dogodną lokalizację do mieszkania również dla osób dojeżdżających do pracy do Trójmiasta.

informacja prasowa JHM DEVELOPMENT

[ALERT]1527017759173[/ALERT]

 

(C.M)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone