Zamknij

sobota, 10.11, godz. 20.00

Hala Gdynia Arena, ul. K. Górskiego 8

Bilety: https://biletyna.pl/event/Polska-Noc-Kabaretowa-2018-Polska-Noc-Kabaretowa-Gdynia-Arena-Gdynia-e7941

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez.
Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu .

Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski. 


piątek16 listopada

niedziela18 listopada

poniedziałek19 listopada

wtorek20 listopada

niedziela25 listopada

piątek30 listopada

sobota1 grudnia

niedziela2 grudnia

poniedziałek3 grudnia

wtorek4 grudnia

sobota8 grudnia

poniedziałek10 grudnia

piątek14 grudnia

niedziela16 grudnia

poniedziałek17 grudnia

poniedziałek14 stycznia
© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone