Zamknij

Ladies’ Jazz Festival zaprasza młode artystki

12:13, 14.06.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj

Ladies’ Jazz Festival zaprasza młode artystki do wzięcia udziału w konkursie o Grand Prix festiwalu Zgłoszenia do 22 czerwca!
 

Podczas zeszłorocznej edycji Ladies’ Jazz Festival w Gdyni wystąpiło ośmioro laureatów, z których jury postanowiło nagrodzić troje. Główną zwyciężczynią okazała się Judyta Pisarczyk, która w tym roku może już pochwalić się swoją własną płytą długogrającą, a na Ladies’ Jazz Festival 2018 swoim występem na głównej scenie Teatru Muzycznego w Gdyni rozpocznie festiwalowe koncerty – wystąpi 20 lipca przed samą Dee Dee Bridgewater!

Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu organizatorzy przyjmują do 22 czerwca, chętnym do wzięcia udziału w Ladies’ Jazz Festival 2018 i do wystąpienia w przestrzeni Gdynia InfoBox radzimy więc się spieszyć.
 

Regulamin konkursu, informacje o sposobie zgłoszenia, nagrodach itp. dostępne są na stronie www.ladiesjazzfestival.pl oraz w wydarzeniach na profilu facebookowym Ladies’ Jazz.

[ALERT]1528971729801[/ALERT]

 

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone