Zamknij

Wolontariusze 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – rekrutacja!

15:40, 06.06.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj

Zapraszamy chętnych do zgłaszania się na wolontariat podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wielkie wrześniowe wydarzenie, na którym spotkać można najważniejszych twórców polskiego kina, trwa 6 dni, 144 godziny, 8 640 minut. By przebiegało perfekcyjnie, potrzebuje wolontariuszy! Rozpoczęliśmy rekrutację.

Wolontariat podczas FPFF to wyjątkowa okazja, by sprawdzić się i zdobyć doświadczenia w pracy w różnorodnych obszarach związanych z organizacją i przebiegiem Festiwalu <KLIKNIJ>, uczestniczyć w pokazach filmowych i spotkaniach z twórcami, poznać ludzi zakochanych w kinie.

Pomoc wolontariuszy będzie niezbędna w terminie od 15 do 23 września 2018 roku. Wszystkich zainteresowanych wolontariatem prosimy o zapoznanie się z informacjami i wypełnienie ankiety: <KLIKNIJ>

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2018 roku. 

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: [email protected]. Ze względu na dużą liczbę otrzymywanych wiadomości w temacie prosimy wpisywać: "Wolontariat 43. FPFF - ..." (w miejscu kropek sprawa, której dotyczy wiadomość).
 

 Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

[ALERT]1528292519460[/ALERT]

 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone