Zamknij

I TY możesz zostać jurorem

22:35, 19.02.2018 | R.K
REKLAMA
Skomentuj
mat. prasowe

11. Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej . Teatr Miejski w Gdyni do 15 marca zbiera kandydatury na członków jury, którzy podczas finału przyznają Alternatywną Nagrodę Dramaturgiczną. Udział w jury ma charakter społeczny. Nagrodą dla jurorów będzie zaproszenie na spektakle prezentowane w ramach 13. Festiwalu [email protected]

 Aby zostać jednym z pięciu członków jury należy spełnić określone warunki. Przesyłający zgłoszenia muszą przygotować krótkie oświadczenie wyjaśniające, dlaczego chcą zostać członkiem jury oraz przedstawienie własnej sylwetki w formie noty biograficznej. Teksty łącznie nie powinny przekraczać jednej strony maszynopisu (około 2000 znaków). 

Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną zaproszeni do Teatru Miejskiego w Gdyni na rozmowę, która odbędzie się 24 marca. Jej przebieg zdecyduje o wyborze piątki jurorów Alternatywnej Nagrody Dramaturgicznej.
 
Jury rozpocznie pracę 14 maja, zaś zakończy 20 maja. W tym czasie do ich zadań będzie należało zapoznanie się z pięcioma wybranymi do finału sztukami i obejrzenie ich czytań, a w końcowym etapie przyznanie Alternatywnej Nagrody Dramaturgicznej.
 
Zgłoszenia należy nadsyłać do 15 marca na adres [email protected]
 

(R.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone