Zamknij

Red Bull doda skrzydeł uczestnikom GFNY Gdynia

23:00, 11.04.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj

Red Bull został nowym partnerem klasyka kolarskiego dla amatorów GFNY Gdynia i fundatorem nagrody dla zwycięzcy premii górskiej. Pierwszy zawodników, który pokona najwyższej położony punkt na trasie (Pomieczyńska Huta, 245 m n.p.m.), zostanie zaproszony na lot akrobatyczny z Łukaszem Czepielą (na zdjęciu), jedynym polskim pilotem startującym w renomowanych zawodach lotniczych Red Bull Air Race.

Łukasz Czepiela to jeden z najlepszych pilotów akrobacyjnych na świecie, który w powietrzu potrafi zrobić niemal wszystko.  Wspólny lot z Łukaszem to wrażenia i emocje, których nie da się zapomnieć.

Myślę, że dla każdego sportowca kochającego adrenalinę, to nagroda, o którą warto powalczyć – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający SE Group. - Gwarantujemy niezapomniane przeżycia zarówno z trasy GFNY, jak i z lotu z Łukaszem Czepielą – dodaje.

GFNY Polska Gdynia to klasyk kolarski na globalnej licencji Gran Fondo New York. Aktualnie to największy na świecie cykl imprez kolarskich dla amatorów.  Pierwsza edycja GFNY Polska Gdynia odbędzie się już 27 maja 2018 roku. Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse – 80km i 134km. Trasy zostały wytyczone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

Ambasadorem GFNY Gdynia jest Zenon Jaskuła, jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy w historii, trzeci zawodnik Tour de France i wicemistrz olimpijski z Seulu.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone