Zamknij

Nowy sponsor: "Serio" z Arką!

18:29, 07.02.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
facebook.com/serio

Przed rundą wiosenną  rozpoczynamy współpracę z Restauracją "Serio". "Serio" to jedno z najpopularniejszych miejsc na kulinarnej mapie Gdyni. To zderzenie pomysłów na smaczną kuchnię, przyjazną atmosferę oraz nowoczesne wnętrze.

Restauracja "Serio" znajduje się w ścisłym centrum Gdyni, w modernistycznej kamienicy z lat ’30 ubiegłego wieku, w lokalu o kilkudziesięcioletnich tradycjach gastronomicznych.

W przeszłości w miejscu tym znajdowała się restauracja "Georges", do dzisiaj pozostająca w pamięci starszych mieszkańców miasta jako lokal niemal kultowy.

Sercem restauracji jest sprowadzony z Neapolu, opalany drewnem piec, wykonany w pracowni Steffano Ferrary. Specjalnością "Serio" jest oryginalna pizza neapolitańska oraz makarony. W menu można znaleźć również owoce morza i dania mięsne.

"Serio" to również część większego konceptu gastronomicznego, w skład którego wchodzą także bistro "Śródmieście" oraz restauracja "Haos". Posiadacze karnetów mogą liczyć na zniżkę wysokości 10% we wszystkich wymienionych lokalach.

"Serio" czyli … od serca, bez żartów, szczerze, autentycznie, bez wątpienia, poważnie, naprawdę.

Polecamy i witamy na pokładzie Arki

Arka Gdynia

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone