Zamknij

10:41, 04.11.2018
Szczypiorniści Arki Gdynia odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. W hali Gdynia Arena pokonali zespół Energi MKS Kalisz 28:24 (15:13).
10:34, 04.11.2018
Arka Gdynia przegrała pierwszy mecz ligowy w sezonie. Jeszcze po 30 minutach prowadziła 62:57, ale goście w kilka minut zanotowali serię 17:0 i... było po meczu.
10:30, 04.11.2018
Od 14 lat Arka Gdynia nie wygrała z Pogonią Szczecin w żadnych rozgrywkach. 11 ostatnich meczów to porażki Arki. We wszystkich meczach ubiegłego sezonu Pogoń strzelała w Gdyni przynajmniej 3 gole...
15:08, 01.11.2018
Jeszcze nieco ponad rok temu świętowały zdobycie mistrzostwa Polski. W ich blasku grzali się liczni lokalni biznesmeni i politycy. Upadek klubu zaczął się wraz z problemami ekonomicznym głównego sponsora, firmy Vistal.
01:23, 01.11.2018
Koszykarze Arki Gdynia odnieśli wreszcie pierwsze, upragnione zwycięstwo w rozgrywkach 7DAY'S EuroCup. We Własnej hali pokonali francuski Limoges CSP 87:78 (24:10, 20:29, 25:13, 18:26).
22:56, 30.10.2018
Prosimy o wsparcie. Od pewnego czasu klub boryka się w problemami finansowymi.
12:34, 29.10.2018
Najpierw były kwiaty, życzenia dla prezesa z okazji urodzin, a potem... prezent. Ale chyba nie taki, jakiego się jubilat spodziewał.
11:57, 28.10.2018
Diabelska 66 minuta zaważyła o tym, że zamiast dążyć do pierwszego zwycięstwa w ekstraklasowych derbach Arka musiała skupić się na obronie remisu. Udawało się to 90 minuty.
11:03, 27.10.2018
Po kolejnej porażce w ramach EuroCup, gdy w Berlinie ulegli Albie koszykarze Arki Gdynia pokazali, że na krajowych parkietach póki co nie mają sobie równych i pokonali wysoko Miasto Szkła Krosno 91:78.
05:48, 22.10.2018
Po trzydziestu minutach gry Legia prowadziła trzema punktami i coraz pewniej zmierzała po zwycięstwo. Arka jednak wyczekiwała na dogodny moment, aż wreszcie, gdy warszawianie popełnili kilka następujących po sobie błędów, zaatakowali.
05:46, 22.10.2018
Nie grał co prawda w Śląsku, ale w Polarze Wrocław, gdzie bronił bramki w drużynie trenowanej przez obecnego szkoleniowca wojskowych Tadeusza Pawłowskiego. Mecz we Wrocławiu to dla Zbigniewa Smółki swoista podróż sentymentalna, a takie sytuacje mobilizują podwójnie.
05:40, 22.10.2018
Fajerwerków nikt się w tym spotkaniu w wykonaniu piłkarek Arki nie spodziewał, ale dobra postawa w meczu w Kielcach pozwalała na lekki optymizm, że mecz z elblążankami będzie bardziej wyrównany. Tymczasem już po 11 minutach w hali gier GCS było 2:9.
09:26, 19.10.2018
W lidze grają świetnie, biją najlepszych, natomiast w rozgrywkach 7DAYS EuroCup radzą sobie grzej niż źle. Koszykarze Arki Gdynia przegrali trzeci, kolejny mecz w tych rozgrywkach. Tym razem nie sprostali Cedevicie Zagrzeb, rzucając w czwartej kwarcie zaledwie 12 punktów.
09:21, 19.10.2018
Po trzeciej kwarcie gdynianki prowadziły szesnastoma punktami, wydawało się, że zwycięstwo jest niezagrożone, ale po serii 12:3 dla przyjezdnych na początku czwartej części meczu zrobiło się gorąco.
09:17, 19.10.2018
Aby liczyć się w kolejce do baraży mistrzostw Europy do lat 21, EURO 2019 U-21 polscy piłkarze musieli pokonać Gruzję i czekać na inne rozstrzygnięcia. I wygrali, chociaż zwycięstwo nie przyszło im łatwo, mimo iż od 30 minuty grali z przewagą jednego zawodnika.