22:43, 15.01.2018
Gimnastyczka Natalia Kozioł oraz piłkarz Rafał Siemaszko najlepszymi sportowcami Gdyni w 2017 roku. Drużyną roku wybrano Arkę Gdynia, wśród trenerów triumfowała Anna Mrozińska ze Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej Gdynia. Za najlepszą imprezę uznano Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017
20:15, 15.01.2018
Końcowy wynik może sugerować łatwe zwycięstwo Basketu 90 Gdynia. Nic bardziej błędnego. Przeciwnie, na niespełna 7 minut przed końcową syreną to przyjezdne dyktowały warunki gry, prowadząc jednym punktem.
21:01, 13.01.2018
W sobotę Arka rozegrała pierwszy sparing podczas przygotowań przed rundą wiosenną. Jej rywalem był 4 zespół 1 ligi Miedź Legnica. "Arkowcy" walczyli o zwycięstwo do końca i wygrali po bramce w 88 min. 2:1.
18:43, 13.01.2018
Turniej finałowy Pucharu Polski Kobiet, w sprawdzonej formule Final Six, zostanie rozegrany od 19 do 21 stycznia 2018 roku w hali Gdynia Arena!
18:07, 13.01.2018
Nie udała się Basketowi 90 wyprawa na Sycylię. Gdyńska drużyna przegrała drugi mecz w 1/16 finału EuroCup Women i odpadła z dalszych rozgrywek, dzieląc los Ślęzy Wrocław i Artego Bydgoszcz, które również nie awansowały dalej.
19:08, 08.01.2018
Koszykarki Basketu 90 Gdynia nie otrząsnęły ię jeszcze z porażki w Euro Cup z i przegrały wyjazdowy mecz w Poznaniu z jedną z najsłabszych drużyn ligi.
23:40, 06.01.2018
W ERGO Arenie ponad 6,5 tys. kibiców obejrzało znakomity, dramatyczny, pełen zwrotów akcji mecz. Mimo, że Trefl Gdańsk przegrał z PGE Skrą Bełchatów 1:3 (28:26, 25:27, 21:25, 24:26) kibice na pewno nie mieli powodów do narzekań i hojnie brawami obdzielili oba zespoły.
22:41, 06.01.2018
Po pierwszej kwarcie zaskoczone przez przyjezdnych Asseco przegrywało już 18 punktami. Wówczas dotarła informacja o wspaniałym, czwartym, historycznym zwycięstwie Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni. Ta wiadomość podziałała mobilizująco na gospodarzy, którzy zerwali się do odrabiania strat, co zakończyło się ich pełnym sukcesem.
22:27, 06.01.2018
Najpierw, po odpadnięciu z rozgrywek Ligi Mistrzyń zmieniono im trenera, a tuż przed spotkaniem w kolejnym europejskim pucharze EHF Cup dowiedziały się, że już nie są Vistalem, Gdyńskim Towarzystwem Piłki Ręcznej.
11:37, 03.01.2018
Szkolny Klub Sportowy to projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki nawiązujący do dawnej formuły sportowych zajęć pozalekcyjnych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych
22:50, 31.12.2017
Koniec roku to czas podsumowań, ocen, analiz. Nasza redakcja pokusiła się o krótkie podsumowanie minionego roku, w wykonaniu piłkarzy Arki Gdynia.
21:43, 31.12.2017
Trzecia edycja gdyńskiego Biegu Sylwestrowego przeszła do historii. W piątkowy wieczór, punktualnie o godzinie 19:00, z bulwaru Nadmorskiego wystartowało kilkuset biegaczy. Wszyscy zgodnie powtarzali, że międzyświąteczna aktywność to doskonały pomysł.
22:09, 30.12.2017
Kiedy na początku drugiej kwarty koszykarze AZS Koszalin zanotowali serię 20:0 (a licząc z końcówką pierwszej kwarty 23:0) mało kto wierzył, że gdynianie są jeszcze w stanie odwrócić losy tego spotkania, tymczasem gospodarze otrząsnęli się
21:42, 23.12.2017
Rozpaczliwa walka o uniknięcie setki zakończyła się fiaskiem i Asseco Gdynia przegrało swoje ostatnie przedświąteczne spotkanie w Dąbrowie Górniczej 74:101.
22:28, 21.12.2017
Amber Cup to największy i najbardziej widowiskowy turniej piłki nożnej w Polsce, który już po raz trzeci zostanie rozegrany pod dachem ERGO ARENY. Rok mundialowy zaczynamy od mocnego, piłkarskiego uderzenia!