Zamknij
REKLAMA

Lampy z Polski w nowym hicie lata. 5 milionów wyświetleń w 5 dni!

18:12, 08.08.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
YT

Nowy singiel latynoskiego boysbandu CNCO ma wszelkie cechy idealnego przeboju lata – latynoskie, taneczne rytmy, przystojni chłopcy… nic dziwnego, że w ciągu pięciu dni od premiery klip do tego utworu obejrzano pięć milionów razy. Ważną rolę w teledysku odgrywają… polskie lampy.

Zespół CNCO znany jest zapewne wszystkim słuchaczom stacji radiowych z muzyką pop. Pierwszy hit chłopaków z Miami „Reggaeton Lento (Bailamos)” pojawia się w polskich rozgłośniach przynajmniej kilkanaście razy dziennie. Na platformie YouTube ma ponad 1,5 miliarda wyświetleń. Popularność zapewniło im zwycięstwo w talent show „La Banda” i tournée z gwiazdami latynoskiej muzyki – Rickym Martinem i Enrique Iglesiasem. Wypuszczony w tym roku remix piosenki razem z brytyjskim zespołem Little Mix trafił na listy przebojów na całym świecie, w tym w Polsce.

„Se Vuelve Loca” jest pierwszym singlem, który zespół wydał po ukazaniu się nowego albumu. Na YouTubie w ciągu pięciu dni zdobył około 5 milionów wyświetleń. Fabuła samego teledysku jest prosta – wokaliści odrzucają szalone pomysły producentów (skok z helikoptera w samej bieliźnie, grający na pianinie Elton John) i tworzą naturalne, taneczne show. O czym nie wie zapewne większość oglądających, w tle przyświecają im lampy polskiej firmy – Portman Lights.

 

Polskie lampy na scenach całego świata

Pochodząca z Gdyni firma, zajmująca się oświetleniem scenicznym i koncertowym firma powstała zaledwie dwa lata temu i mieści się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Dzięki niepowtarzalnemu designowi i świetnej jakości, lamp, które produkowane są w całości w Polsce, znalazły w tym krótkim czasie dystrybutorów w 35 krajach. Pojawiły się na scenach u boku Stinga, Cher, Eda Sheerana czy Prodigy, a także na festiwalach takich jak Roskilde, Eurowizja czy Glastonbury.

 

Pojawienie się w teledysku topowego artysty zdziwiło samych właścicieli. – Do tej pory nasze lampy pojawiały się głównie w czasie występów live. Fakt, że użył ich w teledysku młody, a równocześnie już niesamowicie popularny na całym świecie zespół to dla nas ogromna radość. Producenci teledysku sami wybrali nasze lampy. Jest to dla nas znakiem, że nasze produkty wyróżniają się w skali globalnej – mówi Dominik Zimakowski, CEO Portman Lights.

Magdalena Malara-Świtońska

www.ppnt.pl

[ZT]1314[/ZT]

[ZT]925[/ZT]

[ALERT]1533745791724[/ALERT]

 

 

(C.M)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone