Zamknij
REKLAMA

Dni wolnej przedsiębiorczości w Rydze

01:28, 30.05.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
fot. Małgorzata Anna Wiśniewska

W miniony weekend na Łotwie miało miejsce niesamowite wydarzenie. Północnoeuropejskie Free EnterpriseDni wolnej przedsiębiorczości.

Co to jest i jaki ma związek z Gdynią?

Po kolei.

Free Enterprises to wydarzenie cykliczne o charakterze międzynarodowym, ściągające na swoje seminaria światowej klasy przedsiębiorców  zainteresowanych rozwojem osobistym, jak i swojego biznesu, chcących zyskać świeże spojrzenie i wizję na świat przedsiębiorczości, biznesu i relacji międzyludzkich. To trzy dni wykładów, historii i konsultacji z ludźmi sukcesu, praktykami swojej dziedziny, wielkich osobowości. To odpowiedź na pytanie jak odnieść sukces, jak zyskać wolność finansową i niezależność.

 

Na to niesamowite, wielkie wydarzenie ruszyła także „Gdyńska reprezentacja”. Grupa przedsiębiorców z Gdyni, którzy są gotowi przejechać ponad siedemset kilometrów by dowiedzieć się, jaki jest przepis na sukces. Miałam niezwykłą przyjemność i zaszczyt być wśród nich. Myślę również, że są tak samo jak ja podekscytowani i usatysfakcjonowani  tym wydarzeniem i wiedzą, którą liderzy z całego świata podzielili się z nami w ciągu tych trzech dni.

Wszystko rozpoczęło się w piątek, po przebyciu długiej drogi przez Mazury, Litwę i Łotwę, w ogromnej hali widowiskowej. Arena Riga została wypełniona ludźmi złaknionymi wiedzy. Niesamowity wystrój, scena zbudowana z rozmachem i wizją. Wszystko to, by godnie ugościć mówców i słuchaczy. Wszystko to dla krajów bałtyckich, skandynawskich i Polski. Ogrom przygotowań, dźwięk, nagrania, telebimy i kilkunastu tłumaczy oraz mówcy. Głównym mówcą był David Dornan, który po niezadowalającej go karierze w branży nieruchomości zajął się biznesem systemowym, w którym odniósł ogromny sukces, rozbudował go do niezwykłych rozmiarów i wprowadził go w XXI wiek.

Pojawili się także mówcy ze Szwecji, Finlandii, Danii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Estonii, Litwy oraz Polski. Wszyscy oni dzielili się swoim doświadczeniem, wiedzą i sprawdzonymi sposobami dojścia do sukcesu. Przez trzy dni przekazali audytorium nie tylko swą wiedzę, doświadczenie i mądrość, zarazili też przybyły tłum entuzjazmem, pozytywną energią i wiarą w lepsze jutro, które mogą budować wspólnie.

 

    Sobotni wieczór po głównej sesji obfitował także we wspaniałe doświadczenie estetyczne. Przygotowany program rozrywkowy zadowoliłby nie jednego krytyka. Starannie przygotowany występ, pokaz świateł, laserów i muzyka elektroniczna robiły naprawdę wielkie wrażenie. Jednak gdyby komuś jeszcze było tego mało, na sam  koniec odbył się koncert. A wszystko to po emisji filmu nagranego dwadzieścia lat temu przez założyciela firmy organizującej całe to wydarzenie - Jima Dornana. Człowieka, którego wizja w tamtym czasie zdawała się niezwykle śmiała. A jednak poprzez swą pracę, pracę żony i założonej przez nich firmy Network 21, a także nowego pokolenia, które do nich dołączyło, wizja ta nie tylko została spełniona, ale także przerosła najśmielsze marzenia Jima. Film adresowany do pracowników firmy Network 21, okazała się równie aktualny i przydatny także dla przybyłych na seminarium przedsiębiorców.  

To była wisienka na torcie mówiąca o tym, że śmiała wizja i jasny cel są tym, co przynosi sukces, nie tylko w świecie biznesu.

„Network TwentyOne to światowy lider oferujący system wspierania przedsiębiorców w budowie ich biznesów poprzez najwyższej jakości materiały szkoleniowe, spotkania i informacje, których celem jest pomoc w realizacji ich marzeń i celów.”

    Następne tak wielkie wydarzenie z pewnością znów odbędzie się w podobnych okolicznościach i miejscu za dwa lata. W między czasie firma Network 21 zorganizuje jeszcze kilka spotkań tylko dla regionu Polskiego, również trwających po trzy dni. Kolejnych kilkanaście spotkań, jednodniowych odbywających się co miesiąc dla poszczególnych regionów kraju oraz jednogodzinne spotkania co tydzień w każdym większym mieście dla działających w nich grup.

Nasza Trójmiejska grupa, która pracuje z liderami ze wszystkich trzech miast, spotyka się co wtorek w Hotelu Mercure w Gdańsku o godzinie 19. Tam odbywają się szkolenia budowy biznesu. Szkolenia prowadzone są dla przedsiębiorców i wszystkich tych, którzy chcą nimi zostać. Biznes sieciowy to według światowej sławy ekonomisty Roberta Kiyosakiego biznes XXI wieku. „Każdy może to zrobić, ale nie jest to biznes dla każdego” - jak mawiają liderzy na seminariach. Wszystko co trzeba zrobić to zbudować sieć samoobsługujących się konsumentów pod handel w internecie. Internecie, który jest przyszłością biznesową świata. Wszystko staje się przecież teraz wirtualne i intuicyjne. Taki jest też wspierany przez Network 21 model biznesu.

Dzięki tym dwóm platformom oraz wsparciu i współpracy całych zespołów można osiągnąć niesamowite rezultaty. Zainwestować w siebie, samorozwój jest tu podstawą. Można zapoznać się i zrozumieć zasady sukcesu, wolnej przedsiębiorczości i poznać przepis na zdobycie niezależności finansowej.

Małgorzata Anna Wiśniewska

[ALERT]1527636395852[/ALERT]

 

 


 

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone