Zamknij
REKLAMA

30 urodziny firmy VECTOR

16:33, 27.05.2018 | Z.B
REKLAMA
Skomentuj

Rozpoczynali swoją działalność w 1988 roku od niewielkiego garażowego startupu w Gdańsku Osowie. Obecnie trójmiejski koncern dysponuje pokaźnym zapleczem kompetencyjnym, laboratoryjnym i produkcyjnym, dzięki którym jest w stanie mierzyć się zarówno z lokalną, jak i światową konkurencją.

W sobotę 26 maja firma VECTOR, trójmiejski koncern technologiczny, świętował swoje 30-te urodziny. Z tej okazji firma zaprosiła wszystkich pracowników wraz z rodzinami do wspólnej zabawy i integracji w samym sercu miasta. W wydarzeniu udział wzięło blisko 500 osób. Znakomita frekwencja i piękna pogoda towarzyszyły uczestnikom imprezy do samego końca.

Organizatorzy 30-lecia przygotowali dla pracowników i ich najbliższych wyjątkową grę miejską w centrum Gdyni, w której każda z drużyn musiała zmierzyć się z serią wciągających zagadek. Uroczysty finał tej części imprezy odbył się na Bulwarze Nadmorskim. Nie zabrakło wystąpienia wiceprezydenta Gdyni Michała Gucia oraz przedstawicieli zarządu firmy. Na plaży miejskiej na przybyłych czekały także liczne atrakcje, m.in. widowiskowy pokaz fireshow, strefa PlayStation VR oraz turniej siatkówki plażowej.

– Jedną z najważniejszych rzeczy, na których od początku budujemy biznes jest nasz system wartości: uczciwość, otwartość, zaangażowanie i kompetencje. Ten unikalny zestaw tworzy wartość całej organizacji. – mówi Jacek Kajut, Prezes Zarządu Grupy VECTOR.

 

Odbiorami rozwiązań i usług firmy są operatorzy telekomunikacyjni, rynek data center oraz dostawcy ciepła i wody. Trójmiejskie przedsiębiorstwo prowadzi biznes nie tylko w Polsce, ale także na rynkach zagranicznych, głównie w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. W firmie zatrudnionych jest ponad 330 pracowników.

[ALERT]1527440611833[/ALERT]

 

(Z.B)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone