Zamknij
REKLAMA

Działki na wymarzony dom #wGdyni

16:21, 04.04.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
fot. #investgdynia

Działki budowlane z widokiem na zatokę sprzedane. Za trzy parcele, tuż przy skwerze Arki Gdynia, nabywca zapłacił ponad 6 mln zł. Miasto ma jednak więcej atrakcyjnych terenów, które czekają na kupców. 
 
Tereny położone na wzniesieniu, tuż obok Bulwaru Nadmorskiego i skweru Arki Gdynia, przy ul. Paderewskiego 3-5, doczekały się nabywcy i mają szansę na zagospodarowanie. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. 
 
- Zwycięzcą przetargu na sprzedaż wszystkich działek została firma Commercial Properties Sp. z o.o. Sp. K. Udało się osiągnąć wysoką cenę, bo jest to miejsce unikatowe w skali całego kraju. Rozpościera się z niego niesamowity widok. To bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne przetargi organizowane przez Prezydenta Miasta Gdyni – mówi Andrzej Ryński, naczelnik wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji Urzędu Miasta w Gdyni.
 
Działki zostały sprzedane kolejno za:
1.968.000zł brutto – działka nr 1435/1
2.275.500zł brutto – działka nr 1435/2
2.029.500zł brutto – działka nr 1435/3
 
Kolejne przetargi ustne na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność gminy odbędą się w dniach 13 i 20 kwietnia oraz 8 czerwca br. Aby wziąć w nich udział, należy wpłacić wadium. Jego wysokość - w zależności od nieruchomości - wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu tys. zł. Terminy płatności mijają kolejno: 9, 16 kwietnia i 4 czerwca. Wśród wystawianych na sprzedaż gruntów znajdują się m. in. działki na osiedlach domków jednorodzinnych – na Dąbrowie, Wielkim i Małym Kacku, Obłużu, Oksywiu, Orłowie, Pogórzu, Grabówku i Leszczynkach. Nieruchomości nie są obciążone hipotecznie.
 
Lista aktualnych przetargów znajduje się na stronie www.investgdynia.pl

Lechosław Dzierżak/UM Gdyni

[ALERT]1522853078573[/ALERT]

 

Opozycja w Radzie MiastaZagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (1)

OlaBogaOlaBoga

0 0

A jaki z tego pożytek dla Gdyni na przyszłość. Typowa lokata kapitału bez odprowadzania podatków. 13:35, 09.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone