Zamknij
REKLAMA

Gdynia na targach Wiatr i Woda

11:59, 09.03.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
fot. gdyniasport.pl

Piękne jachty, luksusowe łodzie motorowe, szybkie skutery oraz nowoczesny sprzęt żeglarski – z tym wszystkim mogą kojarzyć się Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, które od 8 do 11 marca 2018 roku odbywać się będą w warszawskim centrum EXPO XXI. W stołecznym mieście nie zabraknie akcentów związanych z Żeglarską Stolicą Polski.

Zimą w Warszawie i Katowicachc, latem w Gdyni – targi WIATR i WODA mają dwa oblicza: na lądzie i wodzie. Pierwsza z tegorocznych odsłon największej w kraju branżowej imprezy wystawienniczej rusza już dziś.
Jubileuszowa, trzydziesta edycja targów WIATR i WODA zapowiada się wyjątkowo – w Warszawie zaprezentuje się rekordowa liczba wystawców. Na terenie centrum EXPO XXI nie zabraknie gdyńskiego stoiska, a dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu Marek Łucyk opowie o czynnikach, które sprawiają, że miasto z morza i marzeń można nazywać Żeglarską Stolicą Polski.
 
Między ekspozycjami spotkać będzie można gwiazdy sportów wodnych: olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców.
 
Targi organizują spółki YACHT EXPO i Murator EXPO, przy partnerskiej współpracy Magazynu Sportów Wodnych ŻAGLE. Partnerem strategicznym Targów jest Gdynia – Żeglarska Stolica Polski, sponsorem – firma Henri Lloyd, w roli partnera wspierającego debiutuje firma Excellence in Education.

UM Gdyni

 

[KONKURS]3[/KONKURS]

[ALERT]1520784734341[/ALERT]

 

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone