Zamknij
REKLAMA

Nielegalne papierosy przechwyciła w Gdyni Straż Graniczna

17:43, 24.07.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
fot. MOSG

120 tysięcy papierosów bez polskich znaków skarbowych za ponad 82 tysiące złotych przechwycili w Gdyni 17 lipca funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej.

W efekcie przeszukania mercedesa a następnie kontenera na gdyńskiej giełdzie towarowej strażnicy graniczni z Placówki Straży Granicznej w Gdyni znaleźli papierosy bez polskiej akcyzy skarbowej o łącznej szacunkowej wartości  82 554 złotych. Towar został zabezpieczony przez Straż Graniczną.

Kierowca pojazdu, 60-letni mieszkaniec Gdyni, przyznał się do posiadania nielegalnego towaru.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gdyni wszczęli postępowanie przygotowawcze. Najprawdopodobniej wkrótce przedstawią mężczyźnie zarzut posiadania i przewożenia wyrobów akcyzowych.

morski.strazgraniczna.pl/

[ALERT]1532446947131[/ALERT]

 

(C.M)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone