Zamknij

Sprawcy rozboju trafili na trzy miesiące do aresztu

12:25, 06.07.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
fot. Czesław Mikolajew

Policjanci z komisariatu policji w Gdyni Śródmieściu zatrzymali dwie osoby podejrzewane o dokonanie rozboju na 24 – letnim mieszkańcu Gdyni. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty popełnienia przestępstw za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymani trafili na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

W ostatnich dniach kryminalni z komisariatu w Gdyni Śródmieściu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 32 lat podejrzewanych o dokonanie rozboju na 24 – letnim mieszkańcy Gdyni. Do rozboju doszło w kilka dni wcześniej na jednej z ulic Śródmieścia. W trakcie popełnionego przestępstwa sprawcy kilkukrotnie uderzyli pokrzywdzonego w głowę i twarz, a kiedy upadł ukradli mu zegarek.

Sprawą rozboju zajmowali się kryminalni z komisariatu w Gdyni Śródmieściu. Poczynione przez nich ustalenia i zebrany materiał operacyjny pozwoliły wytypować sprawców tego przestępstwa . Do ich zatrzymania doszło kilka dni po jego popełnieniu. Sprawcy to mieszkańcy Gdyni, usłyszeli już zarzuty popełnienia rozboju, za co grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymani trafili na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Jeden z zatrzymanych był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Policjanci ustalają czy na koncie zatrzymanych nie ma innych przestępstw o charakterze rozbójniczym.

Źródło: www.gdynia.policja.gov.pl/

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone