Zamknij

Ruch Miejski Wspólna Gdynia: pismo do prezydenta Wojciecha Szczurka

11:37, 06.07.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
fot. Czesław Mikolajew

Sprawa PEWIK budzi duże emocje – przede wszystkim dlatego, że składa się prawie wyłącznie z samych niewiadomych. Dodatkowo, klimat nadchodzącej kampanii podnosi temperaturę wokół dyskusji, która dyskusją nie jest, bo ciągle nie słychać głosu pana prezydenta.

Dlatego Ruch Miejski Wspólna Gdynia ja, złożyliśmy dziś pismo do pana prezydenta Wojciecha Szczurka, odwołujące się do dobrego obyczaju, standardowego w wielu miejscach o utrwalonej demokracji, by decyzji strategicznych, których skutki finansowe są znaczne i wieloletnie, nie podejmować kilka miesięcy przed wyborami, lecz by z wszelkimi decyzjami w tej sprawie wstrzymać się do okresu już po rozstrzygnięciach, których dokonają gdynianie.

Wydaje nam się to rozwiązaniem właściwym, czytelnym i zgodnym z dobrym obyczajem i sprawiającym, że emocje wokół funkcjonowania ważnej spółki komunalnej nie będą przedmiotem walki politycznej. PEWiK jest zbyt ważny dla naszej wspólnoty samorządowej.

Zygmunt Zmuda Trzebiatowski / FB

[ZT]1821[/ZT]

[ALERT]1530870595226[/ALERT]

 

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (2)

CisovianCisovian

1 0

Zygmunt nie odpuszcza, narobił sobie WS wrogów i to we własnym ugrupowaniu. Jeśli już teraz zaczyna być gorąco, to co to będzie w kampanii wyborczej? 12:14, 06.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BratekBratek

0 0

No i co? odpisał? 03:04, 19.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone