Zamknij

Zatrzymany za usiłowanie zabójstwa

23:22, 02.07.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
fot. pomorska.policja.gov.pl

Policjanci z komisariatu w Gdyni Witominie zatrzymali 25–letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. Sprawca został zatrzymany kilkanaście minut po popełnieniu przestępstwa,  25 - latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa za co grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W ostatni wtorek około godziny 23:30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdyni otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic Witomina doszło do uszkodzenia samochodu i szarpaniny dwóch mężczyzn. Na miejsce niezwłocznie skierowany został patrol z Komisariatu Policji w Gdyni Witominie.Funkcjonariusze na miejscu interwencji zastali samochód z wybita przednią szybą. Przy samochodzie znajdował się również mężczyzna, który posiadał widoczne rany Jak oświadczył znany mu sprawca najpierw uszkodził samochód, a następnie wszczął z nim bójkę. W trakcie szarpaniny napastnik uderzył go szklaną butelką w głowę, następnie ją rozbił i ranił go.

Sprawca uciekł z miejsca przed przyjazdem policji. Funkcjonariusze udzielili pierwszej pomocy pokrzywdzonemu i wezwali na miejsce karetkę pogotowia, a sami rozpoczęli poszukiwania napastnika. Sprawdzając miejsca, w których mógł się ukryć kilka ulic dalej ujawnili mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy, który posiadał również widoczne ślady krwi na swoim ubraniu. Mężczyzna został niezwłocznie zatrzymany.

Zatrzymany, 25–letni mieszkaniec Gdyni, usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

pomorska.policja.gov.pl

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone