Zamknij
REKLAMA

Zatrzymany za ugodzenie nożem

15:51, 05.03.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
gdynia.policja.gov.pl

W ostatni piątek dyżurny komendy miejskiej policji w Gdyni uzyskał telefoniczną informację, że na terenie jednej z posesji mieszczącej się w Gdyni Redłowie leży zakrwawiony mężczyzna, który najprawdopodobniej został ugodzony nożem.

Policjanci z ogniwa patrolowego Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie przed jednym z budynków zastali rannego mężczyznę. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy i przekazaniu mężczyzny załodze karetki pogotowia policjanci rozpytali pobliskich mieszkańców i sprawdzili przyległy teren. W trakcie wykonywanych działań zatrzymali 23 – letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego, który wynajmuje pokój w jednym z mieszkań budynku, przed którym znaleziony został ranny mężczyzna. Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynikało, że to właśnie on, w wynajmowanym pokoju, kilkukrotnie ugodził nożem mężczyznę, którego poznał dzień wcześniej.

Usłyszał już zarzuty dotyczące spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu kara nie niższa niż 3 lata pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Policjanci pracujący nad sprawą ustalają okoliczności zdarzenia i motyw działania sprawcy.

gdynia.policja.gov.pl

 

(C.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone