Zamknij

Fałszywy urzędnik uwieczniony na monitoringu

19:38, 30.01.2018 | C.M
REKLAMA
Skomentuj
? materiały policji

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Redłowie prowadzą dochodzenie w sprawie fałszywego pracownika Urzędu Miasta w Gdyni. Zdarzenie  miało miejsce w dniu 19.07.2017 roku. Około godziny 10:30 do salonu kosmetycznego wszedł mężczyzna w wieku około 60 lat, który przedstawił się jako pracownik Urzędu Miasta w Gdyni i zaoferował pracownicom salonu odkup sprzętu biurowego rzekomo wyprzedawanego przez Urząd Miasta. Pracownice salonu działając w dobrej wierze przekazały mężczyźnie zaliczkę w kwocie kilkuset złotych na poczet zakupu sprzętu, po czym mężczyzna opuścił lokal i nie nawiązał już dalszego kontaktu. Teraz Policja poszukuje z nim kontaktu.

Rysopisy mężczyzny:

wiek około 60-65 lat;
wzrost około 180 cm;
włosy koloru siwego;
w trakcie popełnienia przestępstwa ubrany był w jasną koszulę, krawat koloru czarnego, ciemną kurtkę, buty czarne.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na zdjęciu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Redłowie. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr 58 66 21 255 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

(C.M)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© glosgdyni.pl | Prawa zastrzeżone