Gdynia w programie „Rekomendowany Pracodawca”

Gdynia, jako pierwsze miasto w Polsce, dołączyła do programu „Rekomendowany Pracodawca”. To dobra wiadomość dla przedsiębiorców, którzy dbają o wysokie standardy zatrudnienia i istotne wsparcie w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników.

 

Obserwujemy nie tylko rynek pracy ale także zachodzące przemiany społeczne. Wiemy, że pracownicy – szczególnie Ci z najmłodszego pokolenia – zwracają uwagę już nie tylko na wysokość proponowanego im wynagrodzenia czy też ścieżkę kariery, która wiąże się z danym stanowiskiem ale oczekują dobrych warunków zatrudnienia rozumianych bardzo szeroko. Chcemy aby mieli jasność gdzie takie warunki znajdą. Zaś firmom pragniemy pomagać w wyrabianiu doskonałych marek. – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni. I dodaje: Program „Rekomendowany Pracodawca” propaguje dbałość o dobre praktyki pracodawców we współpracy z miastem, które zajęło się organizacją punktu konsultacyjnego, warsztatów i wielu innych aktywności mających pomóc pracodawcom w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników.

Program „Rekomendowany Pracodawca” wymyślony został przez twórców aplikacji rekrutacyjnej Jobsquare i działa pod patronatem największych organizacji pracodawców – Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiej Rady Biznesu oraz Pracodawców RP. Powstał z myślą przede wszystkim o małych i średnich firmach, które oferują wysoki standard pracy lecz nie zawsze mają możliwości dotarcia ze swoją ofertą do wykwalifikowanych pracowników. 
 
Tytuł „Rekomendowanego Pracodawcy” może otrzymać firma, która spełnia określone kryteria standardów pracy w takich obszarach, jak płace, czas pracy, normy i warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju. Spełnienie wyznaczonych kryteriów oznacza uzyskanie tytułu „Rekomendowanego Pracodawcy” lub tytuł „Złotego Rekomendowanego Pracodawcy – tłumaczy Marcin Fiedziukiewicz, pomysłodawca programu.


 
Warto wspomnieć, że do programu zgłosiło się już kilkaset firm z całego kraju, ale to Gdynia jest pierwszym oficjalnym miastem partnerskim projektu. 
 
Udział w programie „Rekomendowany Pracodawca” jest bezpłatny. Szczegółowe kryteria oraz ankieta rekomendacyjna znajdują się na stronie: www.rekomendowanypracodawca.pl.

Źródło: Gdynia.pl

Rate this item
(0 votes)
Last modified on środa, 02 sierpień 2017 19:13

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

NAJNOWSZE TWEETY

RT @Kukiz15: .@pkukiz: . Nigdy nie zgodzę się na donosicielstwo i żądania "bratniej pomocy" od obcych Państw- czy to w postaci rezolucji cz…
O co Wy na to? https://t.co/NDzvAC2Vzq
https://t.co/3bXyw43GF8
@YouTube Ku uwadze radnych i władz miasta GDYNI. Kiedy budynki w centrum Gdyni zostaną prawidłowo oznakowane? Czy t… https://t.co/i8pACHnEhs
Follow Czesław Mikołajew on Twitter

Redakcja poleca

WEZWANIE DO USUNIĘCIA NARUSZENIA PRAWA

"To największa afera finansowa III RP". Wyłudzono nawet 250 mld zł

Sopockie co nieco: Piechotą do mariny?

Apteka dla aptekarza

Implant prącia – nowoczesna metoda leczenia zaburzeń erekcji

Po wyroku w sprawie Parku Rady Europy

W odpowiedzi na słowa wiceministra w Ministerstwie Zdrowia Pana Piotra Gryzy,

Sopockie co nieco: Czyją własnością jest miasto?

WEZWANIE DO USUNIĘCIA NARUSZENIA PRAWA

Teatr jednego aktora na Stadionie Miejskim

Spójnia Gdynia o dwa kroki od awansu!

Wyjazdowe zwycięstwo żużlowców Zdunek Wybrzeża w zaległym meczu!

Please publish modules in offcanvas position.

VIDEO Z GDYNI