Drużyny z całej Polski otrzymują nagrody. Ty też zgłoś zespół swojego dziecka!

By Mateusz Brzeźniak październik 26, 2017 176 0

1400 zgłoszonych drużyn i 70 tysięcy oddanych przez rodziców głosów to bilans dwóch tygodni trwania ogólnopolskiej akcji Sportbonus Dzieciom. Projekt, w którym zespoły sportowe i szkoły walczą o nagrody, objęty jest patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

Gigantyczne zainteresowanie trenerów, rodziców i dzieci to efekt emocjonującej rywalizacji i wyjątkowych nagród, które można otrzymać za udział w akcji. Przekonali się o tym młodzi sportowcy z Płocka, gdzie 18 października zakończył się program „Dołącz do drużyny! Wspieraj dzieci z Płocka!”, także organizowany przez Sportbonus. W zabawie wzięło udział 75 szkół, na które zagłosowało aż 21 tys. mieszkańców 120-tysięcznego miasta. Sprzętem sportowym nagrodzono 23 płockie szkoły i przedszkola, które uczestniczyły w programie i zbierały głosy. Trzy najaktywniejsze placówki odwiedzą piłkarze Wisły Płock, a uczniowie ze zwycięskiego Gimnazjum nr 1 im. Książąt Mazowieckich pojadą na wyjątkową, sportową wycieczkę do Warszawy.

Ogólnopolska akcja Sportbonus Dzieciom skierowana jest do wszystkich zespołów z całego kraju, niezależnie od reprezentowanej dyscypliny. Po dwóch tygodniach od startu w programie uczestniczy już ponad 1400 drużyn i szkół. Wszystkie walczą o nagrodę gwarantowaną: mobilną aplikację do kontaktu trenerów z zawodnikami i rodzicami. Zespoły, które zgłoszą się do zabawy i uzbierają 30 głosów, otrzymają dostęp to spersonalizowanej aplikacji w drugiej połowie listopada.

Później najaktywniejsze drużyny będą walczyły o sprzęt sportowy, wyjazdy na zimowiska czy bilety na mecze piłkarskiej reprezentacji Polski. W kolejnym etapie akcji zespoły będą mogły zbierać dodatkowe środki na funkcjonowanie i dzięki pomocy rodziców realizować wspólnie ustalone cele.

Patronem akcji jest PKOl, a wspiera ją plejada gwiazd. Wśród nich są znani sportowcy z Otylią Jędrzejczak i Tomaszem Frankowskim na czele, a także Ewa Wachowicz czy Małgorzata Ostrowska.

Wspierasz sportową pasję swojego dziecka? Zgłoś jego drużynę do akcji Sportbonus Dzieciom, wypełniając formularz na stronie https://www.sportbonus.pl/klub. Następnie głosuj i zapraszaj do tego znajomych, aby zespół Twojego dziecka wygrywał nagrody. Pamiętaj, liczy się każdy głos!

Rate this item
(0 votes)
Last modified on czwartek, 26 październik 2017 13:57

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

NAJNOWSZE TWEETY

@YouTube Ku uwadze radnych i władz miasta GDYNI. Kiedy budynki w centrum Gdyni zostaną prawidłowo oznakowane? Czy t… https://t.co/i8pACHnEhs
Pozwól do siebie dojechać https://t.co/v2tctA2SA1 przez @YouTube
ROZPOZNAJESZ TE OSOBY – powiadom policję https://t.co/tC7iKJLKfC przez @Tweet
RT @Wiadomosci_PR: "To działanie na zamówienie totalnej targowicy", "nie istnieje dialog między rządem a KE" - europosłowie komentują rezol…
Follow Czesław Mikołajew on Twitter

Redakcja poleca

WEZWANIE DO USUNIĘCIA NARUSZENIA PRAWA

"To największa afera finansowa III RP". Wyłudzono nawet 250 mld zł

Sopockie co nieco: Piechotą do mariny?

Apteka dla aptekarza

Implant prącia – nowoczesna metoda leczenia zaburzeń erekcji

Po wyroku w sprawie Parku Rady Europy

W odpowiedzi na słowa wiceministra w Ministerstwie Zdrowia Pana Piotra Gryzy,

Sopockie co nieco: Czyją własnością jest miasto?

WEZWANIE DO USUNIĘCIA NARUSZENIA PRAWA

Teatr jednego aktora na Stadionie Miejskim

Spójnia Gdynia o dwa kroki od awansu!

Wyjazdowe zwycięstwo żużlowców Zdunek Wybrzeża w zaległym meczu!

Please publish modules in offcanvas position.