lipiec 26, 2017

"Gdynia w kwiatach 2017"

"Gdynia w kwiatach 2017" fot. Czesław Mikołajew

O gdyńskie kwietniki i zieleńce dba Ogrodnik Miasta. Każdego roku Gdynia mieni się kolorami kwiatów i zielenią traw i krzewów. By w mieście było jeszcze ładniej, sprawić mogą także mieszkańcy. Z myślą o nich wystartowała kolejna, 23. już edycja konkursu „Gdynia w kwiatach 2017”. 


– Zapraszamy wszystkich, którzy kwietnymi aranżacjami ozdabiają przestrzeń wokół siebie, do udziału w 23. edycji konkursu "Gdynia w kwiatach". – mówi Hanna Niedźwiecka-Pasternak z Biura Ogrodnika Miasta. – Wzorem kolejnych lat przypominamy, że w konkursie pod uwagę będą brane te kwietno-zielne kompozycje, które widoczne są dla jak największej ilości mieszkańców i tym samym ozdabiają miejską przestrzeń. Konkurs startuje już późną wiosną, a kończy się w sierpniu, aby można było docenić zarówno wcześnie kwitnące kompozycje, jak i te, których piękno ukazuje się wraz ze schyłkiem lata. – dodaje.
Ważne, by kwiatowo-zielone aranżacje były widoczne dla przechodniów, nieprzesłonięte płotem, ogrodzeniami, altanami i innymi elementami architektury. Chodzi o to, by wyróżnić tych, którzy pomysłem, nakładem pracy i finansów współtworzą szczególne piękno miejskiej tkanki. Sprawiają, że miasto mieni się kolorami, zachwycając mieszkańców i turystów.
Na autorów najpiękniejszych i najciekawszych aranżacji czekają nagrody.
W konkursie mogą wziąć udział nie tylko mieszkańcy, ale również wspólnoty mieszkaniowe oraz instytucje działające na terenie miasta. Zgłoszenia przyjmowane są na kuponach wydrukowanych w „Ratuszu” (do pobrania również z www.gdynia.pl, z zakładki „Dla mieszkańców”) lub poprzez przesłanie e-mailem formularza z danymi i zdjęciami o rozdzielczości minimum 1181x1772 pikseli. Zdjęcia powinny być kolorowe o wymiarach 10×15 cm (maks. 3 szt.). Mile widziane dołączone do kuponu fotografie na płycie CD. 
Kupony wraz ze zdjęciami można składać w siedzibie Ogrodnika Miasta, wysłać pocztą na adres: Biuro Ogrodnika Miasta, al. Zwycięstwa 291A, 81-525 Gdynia lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Termin zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2017 r.

Źródlo: UM Gdyni

Rate this item
(0 votes)
Last modified on czwartek, 13 lipiec 2017 19:25

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

W Twojej sprawie

Apteka dla aptekarza

Apteka dla aptekarza

Maj 16, 2017 Rate: 5.00

NAJNOWSZE TWEETY

PK: sprzeciw prokuratora w sprawie reprywatyzacji warszawskiej nieruchomości przy ulicy Lwowskiej 15 https://t.co/XED6yKb6RM przez @Tweet
RT @pisorgpl: Młodzi Posłowie #PiS apelują do protestujących: Razem chcemy żyć w Polsce sprawiedliwej, nowoczesnej i bezpiecznej. ➡️Podajci…
CBA Gdańsk: biznesmen korumpował https://t.co/3qe0bozsAZ przez @Tweet
Prokurator zastosował konfiskatę rozszerzoną i przepadek mienia https://t.co/k6ermdLA84 przez @Tweet
Follow Czesław Mikołajew on Twitter

Redakcja poleca

WEZWANIE DO USUNIĘCIA NARUSZENIA PRAWA

Apteka dla aptekarza

Implant prącia – nowoczesna metoda leczenia zaburzeń erekcji

Okulary przeciwsłoneczne - porady UOKiK

Policjanci apelują o rozwagę przy pozostawianiu zwierząt w samochodach

WEZWANIE DO USUNIĘCIA NARUSZENIA PRAWA

Teatr jednego aktora na Stadionie Miejskim

Spójnia Gdynia o dwa kroki od awansu!

Wyjazdowe zwycięstwo żużlowców Zdunek Wybrzeża w zaległym meczu!

Sopockie co nieco: Piechotą do mariny?

ORP Czajka - 50 lat pod biało-czerwoną banderą

Eksperci: arytmie serce w Polsce i Europie osiągają rozmiary epidemii

© 2017 Głos Gdyni All Rights Reserved